+ 5% RABATU
Zamówienia powyżej 225 PLN
+ 10% RABATU
Zamówienia powyżej 375 PLN
+ 15% RABATU
Zamówienia powyżej 550 PLN
osób ogląda ten produkt w tej chwili
Pomiń, aby przejść do informacji o produkcie
1 z 15
Jolene Erica Verified
Dorota, Zofia, i ponad 17 400 zadowolonych klientek uwielbia Noraluca.

Brigida Nardelli™ Przezroczysta koronkowa sukienka mini na wieczór

410,00 zł 185,00 zł
225,00 zł TANIEJ
Oferta tymczasowa
Ostatnie sztuk w tej cenie

Darmowa wysyłka

30-dniowe prawo zwrotu

Płatność bez ryzyka - Za pobraniem

Zamów przed
Darmowa wysyłka

Sukienka, która kończy wieczory pod hasłem „nie mam się w co ubrać”

Stoisz przed szafą, a wszystko wydaje się albo zbyt zwyczajne, albo zbyt wymuszone.

Ta sukienka rozwiązuje ten problem od razu po założeniu.


Połączenie transparentnej koronki i tkaniny daje zmysłowy, niewymuszony efekt bez przesady.


To stylizacja, która przyciąga spojrzenia i sprawia, że inni pytają, gdzie ją znalazłaś.

Z Brigida Nardelli™ wchodzisz pewnym krokiem, wyglądając spójnie i subtelnie pewnie siebie.

Jedna z naszych najczęściej wybieranych sukienek na wyjście

Dwie faktury, które przyciągają spojrzenia
Gładka tkanina łączy się z miękką, transparentną koronką w jednej sukience, dzięki czemu zyskujesz efekt, którego większość prostych mini nie oferuje. To takie połączenie, które sprawia, że inni pytają, gdzie ją znalazłaś.


Krycie tam, gdzie go potrzebujesz
Koronkowe panele znajdują się na podszytej bazie, dzięki czemu ciało pozostaje osłonięte, a transparentne fragmenty dodają tylko subtelnego akcentu. Możesz tańczyć i poruszać się swobodnie, bez poprawiania materiału i niepewności.


Stworzona, aby poruszać się razem z Tobą przez całą noc
Koronka dodaje elastyczności, której sama sztywna tkanina nie daje, więc możesz siedzieć, tańczyć i zostać na mieście do późna w komforcie. Zakładasz ją i zapominasz, że masz na sobie coś eleganckiego.


 

Kupuj z pewnością
Twoje zamówienie jest chronione bezpieczną płatnością, a nasz zespół odpowiada na pytania przed zakupem i po nim. Zawsze wiesz, czego możesz spodziewać się po dostawie.

Jeśli zamówisz dziś
  • Brigida Nardelli™ Damska mini sukienka z transparentną koronką — mini z tkaniny i koronki, z bazą dla krycia i swobody ruchu
  • Darmowa dostawa z numerem śledzenia
  • 50% rabatu

Dodaj swój rozmiar do koszyka i przymierz ją u siebie — możesz wypróbować ją bez ryzyka.

30 dni na wypróbowanie w domu
Wypróbuj Brigida Nardelli™ przez 30 dni. Jeśli krój, wygląd lub komfort noszenia nie spełnią Twoich oczekiwań, po prostu odeślij produkt i otrzymaj pełny zwrot pieniędzy — bez komplikacji.

Najczęściej zadawane pytania Czy rozmiar wypada standardowo?
Ta sukienka układa się blisko ciała, dlatego przed zamówieniem zalecamy sprawdzić tabelę rozmiarów i zmierzyć swoje wymiary. Jeśli wahasz się między dwoma rozmiarami lub chcesz uzyskać bardziej swobodne dopasowanie, wybierz większy rozmiar.

Jak krótka jest długość mini?
Sukienka sięga wysoko na udo, jak klasyczna mini na wyjście. Jeśli chcesz uzyskać większe krycie nóg, dobrze komponuje się z krótkimi spodenkami lub bielizną modelującą pod spodem.

Czy mogę założyć do niej zwykły biustonosz?
Tak, baza zapewnia krycie i podtrzymanie, a koronka ukrywa większość standardowych lub bezramiączkowych biustonoszy. 

Czy tkanina jest wystarczająco elastyczna, aby siedzieć i tańczyć?
Koronkowe panele dodają elastyczności, której nie ma zwykła tkanina, więc możesz poruszać się, siedzieć i tańczyć bez uczucia sztywności. Sukienka została zaprojektowana z myślą o komforcie przez cały wieczór.
Specyfikacja
  • Rozmiar: dostępna w rozmiarach S–3XL.
  • Materiał: tkanina mieszana z transparentnymi panelami koronkowymi na nieprzezroczystej bazie.
  • Pielęgnacja: prać w pralce lub ręcznie w letniej wodzie, suszyć na wieszaku.
Tabela rozmiarów
Rozmiar Biust (cm) Długość (cm) Długość rękawa (cm) Talia (cm) Obwód bioder (cm) Szerokość ramion (cm)
S 96 83 25 78 100 40
M 101 85 25 83 105 41
L 106 86 26 88 110 43
XL 111 87 26 93 115 44
XXL 116 89 27 98 120 44
XXXL 121 90 27 103 125 45
Jak prać

Prać w pralce w letniej wodzie z podobnymi kolorami na delikatnym programie. Nie wybielać. Suszyć na wieszaku, aby chronić koronkę.

Pokaż kompletne dane

Tak mówią nasi klienci!

Znakomicie

4,7

/ 5

na podstawie +17 400 opinii

Uwielbiam tę koszulkę

Trochę się wahałam przed zamówieniem online, ale koszulka leży na mnie idealnie. Materiał jest mięciutki, a kolor dokładnie taki jak na zdjęciach. Założyłam ją już dwa razy w tym tygodniu, haha.Trochę się wahałam przed zamówieniem online, ale koszulka leży na mnie idealnie. Materiał jest mięciutki, a kolor dokładnie taki jak na zdjęciach. Założyłam ją już dwa razy w tym tygodniu, haha.Trochę się wahałam przed zamówieniem online, ale koszulka leży na mnie idealnie. Materiał jest mięciutki, a kolor dokładnie taki jak na zdjęciach. Założyłam ją już dwa razy w tym tygodniu, haha.

Aleksandra M.

Przerosło moje oczekiwania!

Sukienka dotarła wcześniej, niż się spodziewałam, i jest przepiękna. W środku był też mały prezent, co było miłą niespodzianką. Na pewno zamówię ponownie.Sukienka dotarła wcześniej, niż się spodziewałam, i jest przepiękna. W środku był też mały prezent, co było miłą niespodzianką. Na pewno zamówię ponownie.Sukienka dotarła wcześniej, niż się spodziewałam, i jest przepiękna. W środku był też mały prezent, co było miłą niespodzianką. Na pewno zamówię ponownie.

Katarzyna L.

Świetna jakość w tej cenie

Kupiłem bluzę dla żony i bardzo jej się podoba. Przed zamówieniem miałem pytanie o rozmiary i obsługa odpowiedziała tego samego dnia. Naprawdę jestem zadowolony z całego doświadczenia.Kupiłem bluzę dla żony i bardzo jej się podoba. Przed zamówieniem miałem pytanie o rozmiary i obsługa odpowiedziała tego samego dnia. Naprawdę jestem zadowolony z całego doświadczenia.Kupiłem bluzę dla żony i bardzo jej się podoba. Przed zamówieniem miałem pytanie o rozmiary i obsługa odpowiedziała tego samego dnia. Naprawdę jestem zadowolony z całego doświadczenia.

Marek R.

Moja skóra wygląda cudownie

Używam serum od około 2 tygodni i już widać różnicę. Skóra jest lepiej nawilżona, a jej struktura się poprawia. Jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu.Używam serum od około 2 tygodni i już widać różnicę. Skóra jest lepiej nawilżona, a jej struktura się poprawia. Jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu.Używam serum od około 2 tygodni i już widać różnicę. Skóra jest lepiej nawilżona, a jej struktura się poprawia. Jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu.

Małgorzata R.

Idealne dopasowanie

Zawsze mam problem ze znalezieniem dobrze leżących jeansów, ale te są idealne. Są super elastyczne i nie odkształcają się po praniu. Nareszcie!Zawsze mam problem ze znalezieniem dobrze leżących jeansów, ale te są idealne. Są super elastyczne i nie odkształcają się po praniu. Nareszcie!Zawsze mam problem ze znalezieniem dobrze leżących jeansów, ale te są idealne. Są super elastyczne i nie odkształcają się po praniu. Nareszcie!

Agnieszka K.

Ładna, ale z drobnym problemem

Kurtka bardzo mi się spodobała, ale zamek po dostawie był trochę oporny. Skontaktowałem się z obsługą i w 3 dni wysłali mi zamiennik. Naprawdę doceniam, jak szybko wszystko załatwili. Ogólnie świetna kurtka.Kurtka bardzo mi się spodobała, ale zamek po dostawie był trochę oporny. Skontaktowałem się z obsługą i w 3 dni wysłali mi zamiennik. Naprawdę doceniam, jak szybko wszystko załatwili. Ogólnie świetna kurtka.Kurtka bardzo mi się spodobała, ale zamek po dostawie był trochę oporny. Skontaktowałem się z obsługą i w 3 dni wysłali mi zamiennik. Naprawdę doceniam, jak szybko wszystko załatwili. Ogólnie świetna kurtka.

Dawid S.

Przepiękny zestaw świec

Kupiłam te świece jako mały prezent dla siebie i wow, pachną obłędnie. Koc, który dorzuciłam, też jest super miękki. Mój salon wygląda teraz o wiele przytulniej.Kupiłam te świece jako mały prezent dla siebie i wow, pachną obłędnie. Koc, który dorzuciłam, też jest super miękki. Mój salon wygląda teraz o wiele przytulniej.Kupiłam te świece jako mały prezent dla siebie i wow, pachną obłędnie. Koc, który dorzuciłam, też jest super miękki. Mój salon wygląda teraz o wiele przytulniej.

Karolina W.

Niesamowicie wygodny

Ten sweter jest szczerze najwygodniejszą rzeczą, jaką mam. Nosiłam go cały weekend i jest mięciutki. Rozmiar też był idealny, co zawsze jest ulgą przy zakupach online.Ten sweter jest szczerze najwygodniejszą rzeczą, jaką mam. Nosiłam go cały weekend i jest mięciutki. Rozmiar też był idealny, co zawsze jest ulgą przy zakupach online.Ten sweter jest szczerze najwygodniejszą rzeczą, jaką mam. Nosiłam go cały weekend i jest mięciutki. Rozmiar też był idealny, co zawsze jest ulgą przy zakupach online.

Martyna T.

Idealny prezent urodzinowy

Kupiłam to na urodziny mojej wnuczki i bardzo jej się spodobało. Ciągle mi powtarza, jak często tego używa. Na pewno wrócę też po prezenty świąteczne.Kupiłam to na urodziny mojej wnuczki i bardzo jej się spodobało. Ciągle mi powtarza, jak często tego używa. Na pewno wrócę też po prezenty świąteczne.Kupiłam to na urodziny mojej wnuczki i bardzo jej się spodobało. Ciągle mi powtarza, jak często tego używa. Na pewno wrócę też po prezenty świąteczne.

Barbara B.

Mam obsesję na punkcie tej sukienki

Ok, chcę ją w każdym kolorze. Fason świetnie podkreśla figurę, materiał wygląda na drogi i dostałam mnóstwo komplementów, kiedy ją założyłam. 10/10Ok, chcę ją w każdym kolorze. Fason świetnie podkreśla figurę, materiał wygląda na drogi i dostałam mnóstwo komplementów, kiedy ją założyłam. 10/10Ok, chcę ją w każdym kolorze. Fason świetnie podkreśla figurę, materiał wygląda na drogi i dostałam mnóstwo komplementów, kiedy ją założyłam. 10/10

Joanna H.

Na pewno wrócę

Zamówiłam kilka bluzek i obie są przepiękne. W zamówieniu był też mały prezent, naprawdę miły gest. Uwielbiam ten sklep.Zamówiłam kilka bluzek i obie są przepiękne. W zamówieniu był też mały prezent, naprawdę miły gest. Uwielbiam ten sklep.Zamówiłam kilka bluzek i obie są przepiękne. W zamówieniu był też mały prezent, naprawdę miły gest. Uwielbiam ten sklep.

Magdalena C.

Naprawdę pod wrażeniem

Jakość materiałów jest znacznie wyższa, niż się spodziewałam w tej cenie. Napisałam też maila z pytaniem o zwroty i odpowiedzieli błyskawicznie. Świetna obsługa klienta.Jakość materiałów jest znacznie wyższa, niż się spodziewałam w tej cenie. Napisałam też maila z pytaniem o zwroty i odpowiedzieli błyskawicznie. Świetna obsługa klienta.Jakość materiałów jest znacznie wyższa, niż się spodziewałam w tej cenie. Napisałam też maila z pytaniem o zwroty i odpowiedzieli błyskawicznie. Świetna obsługa klienta.

Anna D.

Nareszcie dobre jakościowo basiki

Od wieków szukałam dobrych jakościowo basików i w końcu je znalazłam. T-shirty leżą świetnie, a materiał nie odkształca się po kilku noszeniach. Jestem przeszczęśliwa.Od wieków szukałam dobrych jakościowo basików i w końcu je znalazłam. T-shirty leżą świetnie, a materiał nie odkształca się po kilku noszeniach. Jestem przeszczęśliwa.Od wieków szukałam dobrych jakościowo basików i w końcu je znalazłam. T-shirty leżą świetnie, a materiał nie odkształca się po kilku noszeniach. Jestem przeszczęśliwa.

Sylwia P.

Naprawdę działa!

Kupiłam korektor postawy, bo plecy bolały mnie niemiłosiernie przez całodzienną pracę przy biurku. Używam go od tygodnia i naprawdę czuję różnicę. Szkoda, że nie znalazłam go wcześniej.Kupiłam korektor postawy, bo plecy bolały mnie niemiłosiernie przez całodzienną pracę przy biurku. Używam go od tygodnia i naprawdę czuję różnicę. Szkoda, że nie znalazłam go wcześniej.Kupiłam korektor postawy, bo plecy bolały mnie niemiłosiernie przez całodzienną pracę przy biurku. Używam go od tygodnia i naprawdę czuję różnicę. Szkoda, że nie znalazłam go wcześniej.

Beata F.

Uwielbiam kolory

Kardigan, który zamówiłam, to dokładnie to, czego szukałam. Kolor jest przepiękny i pasuje do wszystkiego, co mam w szafie. Leży odrobinę luźno, ale mnie tak właśnie bardziej się podoba.Kardigan, który zamówiłam, to dokładnie to, czego szukałam. Kolor jest przepiękny i pasuje do wszystkiego, co mam w szafie. Leży odrobinę luźno, ale mnie tak właśnie bardziej się podoba.Kardigan, który zamówiłam, to dokładnie to, czego szukałam. Kolor jest przepiękny i pasuje do wszystkiego, co mam w szafie. Leży odrobinę luźno, ale mnie tak właśnie bardziej się podoba.

Krystyna V.

Szybka wysyłka i świetne wsparcie

Zamówienie dotarło w jakieś 4 dni, super sprawa. Musiałam wymienić jeden produkt na inny rozmiar, a obsługa załatwiła to banalnie prosto. Zero problemów.Zamówienie dotarło w jakieś 4 dni, super sprawa. Musiałam wymienić jeden produkt na inny rozmiar, a obsługa załatwiła to banalnie prosto. Zero problemów.Zamówienie dotarło w jakieś 4 dni, super sprawa. Musiałam wymienić jeden produkt na inny rozmiar, a obsługa załatwiła to banalnie prosto. Zero problemów.

Natalia G.

Odmienił moją pielęgnację włosów

To urządzenie do włosów jest niesamowite. Wcześniej układanie włosów rano zajmowało mi wieczność, a teraz poświęcam na to połowę czasu. Efekt szczerze wygląda jak od fryzjera.To urządzenie do włosów jest niesamowite. Wcześniej układanie włosów rano zajmowało mi wieczność, a teraz poświęcam na to połowę czasu. Efekt szczerze wygląda jak od fryzjera.To urządzenie do włosów jest niesamowite. Wcześniej układanie włosów rano zajmowało mi wieczność, a teraz poświęcam na to połowę czasu. Efekt szczerze wygląda jak od fryzjera.

Marta N.

przeurocza letnia sukienka

Kupiłam ją na wakacje i była idealna. Lekka, zwiewna i naprawdę dobrze podkreśla figurę. Dostałam kilka komplementów przy kolacji, zawsze miło, haha.Kupiłam ją na wakacje i była idealna. Lekka, zwiewna i naprawdę dobrze podkreśla figurę. Dostałam kilka komplementów przy kolacji, zawsze miło, haha.Kupiłam ją na wakacje i była idealna. Lekka, zwiewna i naprawdę dobrze podkreśla figurę. Dostałam kilka komplementów przy kolacji, zawsze miło, haha.

Dorota S.

Najlepsze legginsy w historii

Bez przesady, to najlepsze legginsy, jakie miałam. Wytrzymują przysiady, są super elastyczne, a pas w talii się nie zwija. Zamawiam kolejne 3 pary.Bez przesady, to najlepsze legginsy, jakie miałam. Wytrzymują przysiady, są super elastyczne, a pas w talii się nie zwija. Zamawiam kolejne 3 pary.Bez przesady, to najlepsze legginsy, jakie miałam. Wytrzymują przysiady, są super elastyczne, a pas w talii się nie zwija. Zamawiam kolejne 3 pary.

Justyna J.

Uwielbiam wszystko

Zamówiłam poduszki dekoracyjne i koc na kanapę. Wyglądają na o wiele droższe, niż faktycznie kosztowały. Do tego w pudełku był mały prezencik. Co za miły gest!Zamówiłam poduszki dekoracyjne i koc na kanapę. Wyglądają na o wiele droższe, niż faktycznie kosztowały. Do tego w pudełku był mały prezencik. Co za miły gest!Zamówiłam poduszki dekoracyjne i koc na kanapę. Wyglądają na o wiele droższe, niż faktycznie kosztowały. Do tego w pudełku był mały prezencik. Co za miły gest!

Ewa Q.

Drobna różnica w kolorze, ale świetna obsługa

Koszula, którą dostałem, była odrobinę ciemniejsza niż ta pokazana na stronie. Skontaktowałem się z obsługą, bardzo mnie przeprosili i zaoferowali zniżkę na kolejne zamówienie. Mimo wszystko to ładna koszula i będę tu dalej kupował.Koszula, którą dostałem, była odrobinę ciemniejsza niż ta pokazana na stronie. Skontaktowałem się z obsługą, bardzo mnie przeprosili i zaoferowali zniżkę na kolejne zamówienie. Mimo wszystko to ładna koszula i będę tu dalej kupował.Koszula, którą dostałem, była odrobinę ciemniejsza niż ta pokazana na stronie. Skontaktowałem się z obsługą, bardzo mnie przeprosili i zaoferowali zniżkę na kolejne zamówienie. Mimo wszystko to ładna koszula i będę tu dalej kupował.

Tomasz T.

Lepiej, niż się spodziewałam

Byłam trochę sceptyczna co do zamawiania z nowego sklepu, ale szczerze byłam mile zaskoczona. Bluzka jest dobrze wykonana i leży zgodnie z rozmiarem. Na pewno zamówię ponownie.Byłam trochę sceptyczna co do zamawiania z nowego sklepu, ale szczerze byłam mile zaskoczona. Bluzka jest dobrze wykonana i leży zgodnie z rozmiarem. Na pewno zamówię ponownie.Byłam trochę sceptyczna co do zamawiania z nowego sklepu, ale szczerze byłam mile zaskoczona. Bluzka jest dobrze wykonana i leży zgodnie z rozmiarem. Na pewno zamówię ponownie.

Monika O.

Świetny pomysł na prezent

Kupiłam nawilżacz w prezencie dla siostry, która ostatnio jest mocno zestresowana. Powiedziała, że to najbardziej troskliwy prezent, jaki dostała od dawna. Jakość wszystkiego, co było w środku, była naprawdę dobra.Kupiłam nawilżacz w prezencie dla siostry, która ostatnio jest mocno zestresowana. Powiedziała, że to najbardziej troskliwy prezent, jaki dostała od dawna. Jakość wszystkiego, co było w środku, była naprawdę dobra.Kupiłam nawilżacz w prezencie dla siostry, która ostatnio jest mocno zestresowana. Powiedziała, że to najbardziej troskliwy prezent, jaki dostała od dawna. Jakość wszystkiego, co było w środku, była naprawdę dobra.

Klaudia E.

Leży zgodnie z rozmiarem

Zawsze sprawdzam opinie przed zamówieniem i całe szczęście, bo wybrałam swój zwykły rozmiar i leży idealnie. Materiał jest na tyle gruby, że sprawia wrażenie jakościowego, ale nie jest ciężki. Naprawdę podoba mi się ta kurtka.Zawsze sprawdzam opinie przed zamówieniem i całe szczęście, bo wybrałam swój zwykły rozmiar i leży idealnie. Materiał jest na tyle gruby, że sprawia wrażenie jakościowego, ale nie jest ciężki. Naprawdę podoba mi się ta kurtka.Zawsze sprawdzam opinie przed zamówieniem i całe szczęście, bo wybrałam swój zwykły rozmiar i leży idealnie. Materiał jest na tyle gruby, że sprawia wrażenie jakościowego, ale nie jest ciężki. Naprawdę podoba mi się ta kurtka.

Elżbieta Z.

przeurocza!!

Spódnica jest urocza. Wzór na żywo jest jeszcze ładniejszy, a materiał ma przyjemny ciężar. Już planuję, z czym ją zestawić, haha.Spódnica jest urocza. Wzór na żywo jest jeszcze ładniejszy, a materiał ma przyjemny ciężar. Już planuję, z czym ją zestawić, haha.Spódnica jest urocza. Wzór na żywo jest jeszcze ładniejszy, a materiał ma przyjemny ciężar. Już planuję, z czym ją zestawić, haha.

Renata U.

Trzecie zamówienie i wciąż zadowolona

To już trzeci raz, kiedy tu zamawiam, i jakość zawsze jest na równym poziomie. Tym razem wzięłam bluzki do pracy i wyglądają bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam.To już trzeci raz, kiedy tu zamawiam, i jakość zawsze jest na równym poziomie. Tym razem wzięłam bluzki do pracy i wyglądają bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam.To już trzeci raz, kiedy tu zamawiam, i jakość zawsze jest na równym poziomie. Tym razem wzięłam bluzki do pracy i wyglądają bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam.

Wioletta I.

Moja nowa ulubiona pielęgnacja

Mam bardzo wrażliwą skórę, więc zawsze uważam z nowymi produktami. Ten krem jest delikatny, szybko się wchłania, a skóra nie zareagowała w żaden sposób. Naprawdę odżywczy.Mam bardzo wrażliwą skórę, więc zawsze uważam z nowymi produktami. Ten krem jest delikatny, szybko się wchłania, a skóra nie zareagowała w żaden sposób. Naprawdę odżywczy.Mam bardzo wrażliwą skórę, więc zawsze uważam z nowymi produktami. Ten krem jest delikatny, szybko się wchłania, a skóra nie zareagowała w żaden sposób. Naprawdę odżywczy.

Weronika Y.

materiał jest NIESAMOWICIE MIĘKKI

Zwykle nie zostawiam opinii, ale przy tej musiałam. Komplet loungewear jest niewiarygodnie miękki. Jakby nosić chmurkę. W weekendy praktycznie z niego nie wychodzę.Zwykle nie zostawiam opinii, ale przy tej musiałam. Komplet loungewear jest niewiarygodnie miękki. Jakby nosić chmurkę. W weekendy praktycznie z niego nie wychodzę.Zwykle nie zostawiam opinii, ale przy tej musiałam. Komplet loungewear jest niewiarygodnie miękki. Jakby nosić chmurkę. W weekendy praktycznie z niego nie wychodzę.

Patrycja X.

Drobne opóźnienie, ale warto było

Wysyłka zajęła kilka dni dłużej, trochę frustrujące, ale skontaktowałam się z obsługą i przez cały czas informowali mnie na bieżąco. Płaszcz jest przepiękny i świetnej jakości, więc ostatecznie wszystko dobrze.Wysyłka zajęła kilka dni dłużej, trochę frustrujące, ale skontaktowałam się z obsługą i przez cały czas informowali mnie na bieżąco. Płaszcz jest przepiękny i świetnej jakości, więc ostatecznie wszystko dobrze.Wysyłka zajęła kilka dni dłużej, trochę frustrujące, ale skontaktowałam się z obsługą i przez cały czas informowali mnie na bieżąco. Płaszcz jest przepiękny i świetnej jakości, więc ostatecznie wszystko dobrze.

Izabela W.

Przeszczęśliwa klientka

Od korzystania ze strony po jakość produktów, wszystko było fantastyczne. Wysłałam maila z pytaniem o pielęgnację ubrania i odpowiedzieli w ciągu kilku godzin. Widać, że naprawdę dbają o swoich klientów.Od korzystania ze strony po jakość produktów, wszystko było fantastyczne. Wysłałam maila z pytaniem o pielęgnację ubrania i odpowiedzieli w ciągu kilku godzin. Widać, że naprawdę dbają o swoich klientów.Od korzystania ze strony po jakość produktów, wszystko było fantastyczne. Wysłałam maila z pytaniem o pielęgnację ubrania i odpowiedzieli w ciągu kilku godzin. Widać, że naprawdę dbają o swoich klientów.

Paulina T.

Mój dom wygląda teraz przepięknie

Wzięłam kilka elementów dekoracyjnych i szczerze mój dom wygląda teraz o wiele bardziej zadbany. Jakość robi wrażenie jak na tę cenę.Wzięłam kilka elementów dekoracyjnych i szczerze mój dom wygląda teraz o wiele bardziej zadbany. Jakość robi wrażenie jak na tę cenę.Wzięłam kilka elementów dekoracyjnych i szczerze mój dom wygląda teraz o wiele bardziej zadbany. Jakość robi wrażenie jak na tę cenę.

Dominika L.

Napisz recenzję

👤
Dodaj zdjęcie profilowe
JPG lub PNG
📷
Dodaj zdjęcia
Możesz dodać kilka