+ 5% RABATU
Zamówienia powyżej 225 PLN
+ 10% RABATU
Zamówienia powyżej 375 PLN
+ 15% RABATU
Zamówienia powyżej 550 PLN
osób ogląda ten produkt w tej chwili
Pomiń, aby przejść do informacji o produkcie
1 z 7
Jolene Erica Verified
Dorota, Zofia, i ponad 17 400 zadowolonych klientek uwielbia Noraluca.

Camilla Negroni™ Elegancki kombinezon wieczorowy na każdą okazję

490,00 zł 225,00 zł
265,00 zł TANIEJ
Oferta tymczasowa
Ostatnie sztuk w tej cenie

Darmowa wysyłka

30-dniowe prawo zwrotu

Płatność bez ryzyka - Za pobraniem

Zamów przed
Darmowa wysyłka

Elegancja bez wysiłku, którą możesz cieszyć się wieczorami

Masz dość przeszukiwania całej szafy przed każdym eleganckim wyjściem, tylko po to, by skończyć sfrustrowana i niepewna wyboru?

Kombinezon Camilla Negroni™ kończy ten chaos od razu po założeniu.


Układa się lekko i płynnie, dzięki czemu wyglądasz naturalnie elegancko bez zastanawiania się nad każdym szczegółem.

A ponieważ porusza się razem z Tobą przez cały wieczór, zachowujesz komfort, a jednocześnie wyglądasz elegancko i spójnie.

Jeden z naszych najczęściej ponownie wybieranych modeli na specjalne okazje

Jeden element na pięć różnych okazji
Czyste linie i szerokie, lejące nogawki sprawdzą się na weselu, kolacji poza domem czy letnim przyjęciu wieczorem. Kupujesz jeden element i przestajesz szukać nowej stylizacji za każdym razem, gdy pojawia się zaproszenie.


Optycznie wydłuża sylwetkę już od pierwszego spojrzenia
Dopasowana talia i przedni zamek podkreślają naturalną linię talii, a długie, szerokie nogawki prowadzą wzrok w dół. Razem pomagają uzyskać dłuższe i bardziej zrównoważone proporcje, bez efektu skrócenia lub poszerzenia.


Trzyma formę przez cały wieczór
Plisy są wszyte tak, aby układały się gładko, dzięki czemu tkanina zachowuje elegancki, wyrazisty wygląd od przejazdu samochodem aż po ostatni taniec. Wychodzisz tak samo dobrze wystylizowana, jak w momencie założenia.


Wbudowane podtrzymanie przy dekolcie halter
Góra typu halter została zaprojektowana tak, aby można było nosić ją bez klasycznego biustonosza i czuć się stabilnie. Możesz poruszać się, siedzieć i tańczyć przez cały wieczór bez ciągłego poprawiania materiału.


Nosi się tak dobrze, jak wygląda
Wyobraź sobie, że zakładasz go i od razu czujesz się gotowa, a potem swobodnie przechodzisz od kolacji do tańca, bo nic nie uciska ani nie ciągnie. Elegancko i komfortowo jednocześnie, przez całą noc.

Jeśli zamówisz dziś
  • Camilla Negroni™ Plisowany kombinezon halter Quiet Glamour — jeden elegancki element, który dopasowuje się do ciała i porusza razem z Tobą przez cały wieczór
  • Darmowa dostawa z numerem śledzenia
  • 50% rabatu

Dodaj swój rozmiar do koszyka i przymierz go u siebie — możesz wypróbować go bez ryzyka.

30 dni na wypróbowanie w domu
Wypróbuj Camilla Negroni™ przez 30 dni. Jeśli krój, wygląd lub komfort noszenia nie spełnią Twoich oczekiwań, po prostu odeślij produkt i otrzymaj pełny zwrot pieniędzy — bez komplikacji.

Najczęściej zadawane pytania Czy mogę nosić biustonosz przy dekolcie halter?
Góra typu halter została zaprojektowana tak, aby zapewniać podtrzymanie samodzielnie, więc klasyczny biustonosz nie jest potrzebny. Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe krycie, dobrze sprawdzi się biustonosz samonośny, przyklejany, który pozostanie niewidoczny, lub zwykły przy wyżej zasuniętym zamku. Większość kobiet czuje się w nim pewnie przez cały wieczór poza domem. 

Jak wypada rozmiar przy dopasowanej talii i przednim zamku?
Talia została wyprofilowana tak, aby układała się w naturalnym miejscu, a rozmiarówka jest uznawana za standardową dla większości osób. Przed zamówieniem sprawdź tabelę rozmiarów i zmierz talię, aby dobrać najlepsze dopasowanie. 

Czy ten kombinezon sprawdzi się na wydarzenia w ciepłe dni?
Tak, lekka, lejąca tkanina i szerokie nogawki sprzyjają komfortowi podczas letnich wesel, kolacji i ciepłych wieczornych przyjęć. Wygląda elegancko, a jednocześnie nie sprawia wrażenia ciężkiego.

Czy mogę skrócić szerokie nogawki, jeśli jestem niska?
Szerokie nogawki są celowo dłuższe, aby optycznie wydłużać sylwetkę, ale w razie potrzeby krawiec może je skrócić. Wiele niższych kobiet łączy kombinezon z obcasem, aby zachować pełną długość. Pomaga to utrzymać długi, zrównoważony efekt.
Specyfikacja
  • Rozmiar: dostępny w rozmiarach XS–2XL. Sprawdź tabelę rozmiarów z wymiarami talii, bioder i biustu w centymetrach.
  • Materiał: lekka plisowana tkanina mieszana o gładkim, eleganckim układaniu. Zapięcie na przedni zamek w talii. Dekolt halter z wbudowanym podtrzymaniem.
  • Pielęgnacja: prać w pralce lub ręcznie w letniej wodzie; suszyć na wieszaku, aby zachować wyrazisty wygląd plis.
Tabela rozmiarów
Rozmiar Biust (cm) Talia (cm) Biodra (cm) Długość (cm)
XS 84 64 102 145
S 88 68 106 146
M 92 72 110 147
L 98 78 116 148
XL 104 84 122 149
2XL 110 90 128 150
Jak prać

Prać w pralce w letniej wodzie z podobnymi kolorami. Nie wybielać. Suszyć na wieszaku, aby zachować wyrazisty wygląd plis. W razie potrzeby prasować w niskiej temperaturze.

Pokaż kompletne dane

Tak mówią nasi klienci!

Znakomicie

4,7

/ 5

na podstawie +17 400 opinii

Uwielbiam tę koszulkę

Trochę się wahałam przed zamówieniem online, ale koszulka leży na mnie idealnie. Materiał jest mięciutki, a kolor dokładnie taki jak na zdjęciach. Założyłam ją już dwa razy w tym tygodniu, haha.Trochę się wahałam przed zamówieniem online, ale koszulka leży na mnie idealnie. Materiał jest mięciutki, a kolor dokładnie taki jak na zdjęciach. Założyłam ją już dwa razy w tym tygodniu, haha.Trochę się wahałam przed zamówieniem online, ale koszulka leży na mnie idealnie. Materiał jest mięciutki, a kolor dokładnie taki jak na zdjęciach. Założyłam ją już dwa razy w tym tygodniu, haha.

Aleksandra M.

Przerosło moje oczekiwania!

Sukienka dotarła wcześniej, niż się spodziewałam, i jest przepiękna. W środku był też mały prezent, co było miłą niespodzianką. Na pewno zamówię ponownie.Sukienka dotarła wcześniej, niż się spodziewałam, i jest przepiękna. W środku był też mały prezent, co było miłą niespodzianką. Na pewno zamówię ponownie.Sukienka dotarła wcześniej, niż się spodziewałam, i jest przepiękna. W środku był też mały prezent, co było miłą niespodzianką. Na pewno zamówię ponownie.

Katarzyna L.

Świetna jakość w tej cenie

Kupiłem bluzę dla żony i bardzo jej się podoba. Przed zamówieniem miałem pytanie o rozmiary i obsługa odpowiedziała tego samego dnia. Naprawdę jestem zadowolony z całego doświadczenia.Kupiłem bluzę dla żony i bardzo jej się podoba. Przed zamówieniem miałem pytanie o rozmiary i obsługa odpowiedziała tego samego dnia. Naprawdę jestem zadowolony z całego doświadczenia.Kupiłem bluzę dla żony i bardzo jej się podoba. Przed zamówieniem miałem pytanie o rozmiary i obsługa odpowiedziała tego samego dnia. Naprawdę jestem zadowolony z całego doświadczenia.

Marek R.

Moja skóra wygląda cudownie

Używam serum od około 2 tygodni i już widać różnicę. Skóra jest lepiej nawilżona, a jej struktura się poprawia. Jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu.Używam serum od około 2 tygodni i już widać różnicę. Skóra jest lepiej nawilżona, a jej struktura się poprawia. Jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu.Używam serum od około 2 tygodni i już widać różnicę. Skóra jest lepiej nawilżona, a jej struktura się poprawia. Jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu.

Małgorzata R.

Idealne dopasowanie

Zawsze mam problem ze znalezieniem dobrze leżących jeansów, ale te są idealne. Są super elastyczne i nie odkształcają się po praniu. Nareszcie!Zawsze mam problem ze znalezieniem dobrze leżących jeansów, ale te są idealne. Są super elastyczne i nie odkształcają się po praniu. Nareszcie!Zawsze mam problem ze znalezieniem dobrze leżących jeansów, ale te są idealne. Są super elastyczne i nie odkształcają się po praniu. Nareszcie!

Agnieszka K.

Ładna, ale z drobnym problemem

Kurtka bardzo mi się spodobała, ale zamek po dostawie był trochę oporny. Skontaktowałem się z obsługą i w 3 dni wysłali mi zamiennik. Naprawdę doceniam, jak szybko wszystko załatwili. Ogólnie świetna kurtka.Kurtka bardzo mi się spodobała, ale zamek po dostawie był trochę oporny. Skontaktowałem się z obsługą i w 3 dni wysłali mi zamiennik. Naprawdę doceniam, jak szybko wszystko załatwili. Ogólnie świetna kurtka.Kurtka bardzo mi się spodobała, ale zamek po dostawie był trochę oporny. Skontaktowałem się z obsługą i w 3 dni wysłali mi zamiennik. Naprawdę doceniam, jak szybko wszystko załatwili. Ogólnie świetna kurtka.

Dawid S.

Przepiękny zestaw świec

Kupiłam te świece jako mały prezent dla siebie i wow, pachną obłędnie. Koc, który dorzuciłam, też jest super miękki. Mój salon wygląda teraz o wiele przytulniej.Kupiłam te świece jako mały prezent dla siebie i wow, pachną obłędnie. Koc, który dorzuciłam, też jest super miękki. Mój salon wygląda teraz o wiele przytulniej.Kupiłam te świece jako mały prezent dla siebie i wow, pachną obłędnie. Koc, który dorzuciłam, też jest super miękki. Mój salon wygląda teraz o wiele przytulniej.

Karolina W.

Niesamowicie wygodny

Ten sweter jest szczerze najwygodniejszą rzeczą, jaką mam. Nosiłam go cały weekend i jest mięciutki. Rozmiar też był idealny, co zawsze jest ulgą przy zakupach online.Ten sweter jest szczerze najwygodniejszą rzeczą, jaką mam. Nosiłam go cały weekend i jest mięciutki. Rozmiar też był idealny, co zawsze jest ulgą przy zakupach online.Ten sweter jest szczerze najwygodniejszą rzeczą, jaką mam. Nosiłam go cały weekend i jest mięciutki. Rozmiar też był idealny, co zawsze jest ulgą przy zakupach online.

Martyna T.

Idealny prezent urodzinowy

Kupiłam to na urodziny mojej wnuczki i bardzo jej się spodobało. Ciągle mi powtarza, jak często tego używa. Na pewno wrócę też po prezenty świąteczne.Kupiłam to na urodziny mojej wnuczki i bardzo jej się spodobało. Ciągle mi powtarza, jak często tego używa. Na pewno wrócę też po prezenty świąteczne.Kupiłam to na urodziny mojej wnuczki i bardzo jej się spodobało. Ciągle mi powtarza, jak często tego używa. Na pewno wrócę też po prezenty świąteczne.

Barbara B.

Mam obsesję na punkcie tej sukienki

Ok, chcę ją w każdym kolorze. Fason świetnie podkreśla figurę, materiał wygląda na drogi i dostałam mnóstwo komplementów, kiedy ją założyłam. 10/10Ok, chcę ją w każdym kolorze. Fason świetnie podkreśla figurę, materiał wygląda na drogi i dostałam mnóstwo komplementów, kiedy ją założyłam. 10/10Ok, chcę ją w każdym kolorze. Fason świetnie podkreśla figurę, materiał wygląda na drogi i dostałam mnóstwo komplementów, kiedy ją założyłam. 10/10

Joanna H.

Na pewno wrócę

Zamówiłam kilka bluzek i obie są przepiękne. W zamówieniu był też mały prezent, naprawdę miły gest. Uwielbiam ten sklep.Zamówiłam kilka bluzek i obie są przepiękne. W zamówieniu był też mały prezent, naprawdę miły gest. Uwielbiam ten sklep.Zamówiłam kilka bluzek i obie są przepiękne. W zamówieniu był też mały prezent, naprawdę miły gest. Uwielbiam ten sklep.

Magdalena C.

Naprawdę pod wrażeniem

Jakość materiałów jest znacznie wyższa, niż się spodziewałam w tej cenie. Napisałam też maila z pytaniem o zwroty i odpowiedzieli błyskawicznie. Świetna obsługa klienta.Jakość materiałów jest znacznie wyższa, niż się spodziewałam w tej cenie. Napisałam też maila z pytaniem o zwroty i odpowiedzieli błyskawicznie. Świetna obsługa klienta.Jakość materiałów jest znacznie wyższa, niż się spodziewałam w tej cenie. Napisałam też maila z pytaniem o zwroty i odpowiedzieli błyskawicznie. Świetna obsługa klienta.

Anna D.

Nareszcie dobre jakościowo basiki

Od wieków szukałam dobrych jakościowo basików i w końcu je znalazłam. T-shirty leżą świetnie, a materiał nie odkształca się po kilku noszeniach. Jestem przeszczęśliwa.Od wieków szukałam dobrych jakościowo basików i w końcu je znalazłam. T-shirty leżą świetnie, a materiał nie odkształca się po kilku noszeniach. Jestem przeszczęśliwa.Od wieków szukałam dobrych jakościowo basików i w końcu je znalazłam. T-shirty leżą świetnie, a materiał nie odkształca się po kilku noszeniach. Jestem przeszczęśliwa.

Sylwia P.

Naprawdę działa!

Kupiłam korektor postawy, bo plecy bolały mnie niemiłosiernie przez całodzienną pracę przy biurku. Używam go od tygodnia i naprawdę czuję różnicę. Szkoda, że nie znalazłam go wcześniej.Kupiłam korektor postawy, bo plecy bolały mnie niemiłosiernie przez całodzienną pracę przy biurku. Używam go od tygodnia i naprawdę czuję różnicę. Szkoda, że nie znalazłam go wcześniej.Kupiłam korektor postawy, bo plecy bolały mnie niemiłosiernie przez całodzienną pracę przy biurku. Używam go od tygodnia i naprawdę czuję różnicę. Szkoda, że nie znalazłam go wcześniej.

Beata F.

Uwielbiam kolory

Kardigan, który zamówiłam, to dokładnie to, czego szukałam. Kolor jest przepiękny i pasuje do wszystkiego, co mam w szafie. Leży odrobinę luźno, ale mnie tak właśnie bardziej się podoba.Kardigan, który zamówiłam, to dokładnie to, czego szukałam. Kolor jest przepiękny i pasuje do wszystkiego, co mam w szafie. Leży odrobinę luźno, ale mnie tak właśnie bardziej się podoba.Kardigan, który zamówiłam, to dokładnie to, czego szukałam. Kolor jest przepiękny i pasuje do wszystkiego, co mam w szafie. Leży odrobinę luźno, ale mnie tak właśnie bardziej się podoba.

Krystyna V.

Szybka wysyłka i świetne wsparcie

Zamówienie dotarło w jakieś 4 dni, super sprawa. Musiałam wymienić jeden produkt na inny rozmiar, a obsługa załatwiła to banalnie prosto. Zero problemów.Zamówienie dotarło w jakieś 4 dni, super sprawa. Musiałam wymienić jeden produkt na inny rozmiar, a obsługa załatwiła to banalnie prosto. Zero problemów.Zamówienie dotarło w jakieś 4 dni, super sprawa. Musiałam wymienić jeden produkt na inny rozmiar, a obsługa załatwiła to banalnie prosto. Zero problemów.

Natalia G.

Odmienił moją pielęgnację włosów

To urządzenie do włosów jest niesamowite. Wcześniej układanie włosów rano zajmowało mi wieczność, a teraz poświęcam na to połowę czasu. Efekt szczerze wygląda jak od fryzjera.To urządzenie do włosów jest niesamowite. Wcześniej układanie włosów rano zajmowało mi wieczność, a teraz poświęcam na to połowę czasu. Efekt szczerze wygląda jak od fryzjera.To urządzenie do włosów jest niesamowite. Wcześniej układanie włosów rano zajmowało mi wieczność, a teraz poświęcam na to połowę czasu. Efekt szczerze wygląda jak od fryzjera.

Marta N.

przeurocza letnia sukienka

Kupiłam ją na wakacje i była idealna. Lekka, zwiewna i naprawdę dobrze podkreśla figurę. Dostałam kilka komplementów przy kolacji, zawsze miło, haha.Kupiłam ją na wakacje i była idealna. Lekka, zwiewna i naprawdę dobrze podkreśla figurę. Dostałam kilka komplementów przy kolacji, zawsze miło, haha.Kupiłam ją na wakacje i była idealna. Lekka, zwiewna i naprawdę dobrze podkreśla figurę. Dostałam kilka komplementów przy kolacji, zawsze miło, haha.

Dorota S.

Najlepsze legginsy w historii

Bez przesady, to najlepsze legginsy, jakie miałam. Wytrzymują przysiady, są super elastyczne, a pas w talii się nie zwija. Zamawiam kolejne 3 pary.Bez przesady, to najlepsze legginsy, jakie miałam. Wytrzymują przysiady, są super elastyczne, a pas w talii się nie zwija. Zamawiam kolejne 3 pary.Bez przesady, to najlepsze legginsy, jakie miałam. Wytrzymują przysiady, są super elastyczne, a pas w talii się nie zwija. Zamawiam kolejne 3 pary.

Justyna J.

Uwielbiam wszystko

Zamówiłam poduszki dekoracyjne i koc na kanapę. Wyglądają na o wiele droższe, niż faktycznie kosztowały. Do tego w pudełku był mały prezencik. Co za miły gest!Zamówiłam poduszki dekoracyjne i koc na kanapę. Wyglądają na o wiele droższe, niż faktycznie kosztowały. Do tego w pudełku był mały prezencik. Co za miły gest!Zamówiłam poduszki dekoracyjne i koc na kanapę. Wyglądają na o wiele droższe, niż faktycznie kosztowały. Do tego w pudełku był mały prezencik. Co za miły gest!

Ewa Q.

Drobna różnica w kolorze, ale świetna obsługa

Koszula, którą dostałem, była odrobinę ciemniejsza niż ta pokazana na stronie. Skontaktowałem się z obsługą, bardzo mnie przeprosili i zaoferowali zniżkę na kolejne zamówienie. Mimo wszystko to ładna koszula i będę tu dalej kupował.Koszula, którą dostałem, była odrobinę ciemniejsza niż ta pokazana na stronie. Skontaktowałem się z obsługą, bardzo mnie przeprosili i zaoferowali zniżkę na kolejne zamówienie. Mimo wszystko to ładna koszula i będę tu dalej kupował.Koszula, którą dostałem, była odrobinę ciemniejsza niż ta pokazana na stronie. Skontaktowałem się z obsługą, bardzo mnie przeprosili i zaoferowali zniżkę na kolejne zamówienie. Mimo wszystko to ładna koszula i będę tu dalej kupował.

Tomasz T.

Lepiej, niż się spodziewałam

Byłam trochę sceptyczna co do zamawiania z nowego sklepu, ale szczerze byłam mile zaskoczona. Bluzka jest dobrze wykonana i leży zgodnie z rozmiarem. Na pewno zamówię ponownie.Byłam trochę sceptyczna co do zamawiania z nowego sklepu, ale szczerze byłam mile zaskoczona. Bluzka jest dobrze wykonana i leży zgodnie z rozmiarem. Na pewno zamówię ponownie.Byłam trochę sceptyczna co do zamawiania z nowego sklepu, ale szczerze byłam mile zaskoczona. Bluzka jest dobrze wykonana i leży zgodnie z rozmiarem. Na pewno zamówię ponownie.

Monika O.

Świetny pomysł na prezent

Kupiłam nawilżacz w prezencie dla siostry, która ostatnio jest mocno zestresowana. Powiedziała, że to najbardziej troskliwy prezent, jaki dostała od dawna. Jakość wszystkiego, co było w środku, była naprawdę dobra.Kupiłam nawilżacz w prezencie dla siostry, która ostatnio jest mocno zestresowana. Powiedziała, że to najbardziej troskliwy prezent, jaki dostała od dawna. Jakość wszystkiego, co było w środku, była naprawdę dobra.Kupiłam nawilżacz w prezencie dla siostry, która ostatnio jest mocno zestresowana. Powiedziała, że to najbardziej troskliwy prezent, jaki dostała od dawna. Jakość wszystkiego, co było w środku, była naprawdę dobra.

Klaudia E.

Leży zgodnie z rozmiarem

Zawsze sprawdzam opinie przed zamówieniem i całe szczęście, bo wybrałam swój zwykły rozmiar i leży idealnie. Materiał jest na tyle gruby, że sprawia wrażenie jakościowego, ale nie jest ciężki. Naprawdę podoba mi się ta kurtka.Zawsze sprawdzam opinie przed zamówieniem i całe szczęście, bo wybrałam swój zwykły rozmiar i leży idealnie. Materiał jest na tyle gruby, że sprawia wrażenie jakościowego, ale nie jest ciężki. Naprawdę podoba mi się ta kurtka.Zawsze sprawdzam opinie przed zamówieniem i całe szczęście, bo wybrałam swój zwykły rozmiar i leży idealnie. Materiał jest na tyle gruby, że sprawia wrażenie jakościowego, ale nie jest ciężki. Naprawdę podoba mi się ta kurtka.

Elżbieta Z.

przeurocza!!

Spódnica jest urocza. Wzór na żywo jest jeszcze ładniejszy, a materiał ma przyjemny ciężar. Już planuję, z czym ją zestawić, haha.Spódnica jest urocza. Wzór na żywo jest jeszcze ładniejszy, a materiał ma przyjemny ciężar. Już planuję, z czym ją zestawić, haha.Spódnica jest urocza. Wzór na żywo jest jeszcze ładniejszy, a materiał ma przyjemny ciężar. Już planuję, z czym ją zestawić, haha.

Renata U.

Trzecie zamówienie i wciąż zadowolona

To już trzeci raz, kiedy tu zamawiam, i jakość zawsze jest na równym poziomie. Tym razem wzięłam bluzki do pracy i wyglądają bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam.To już trzeci raz, kiedy tu zamawiam, i jakość zawsze jest na równym poziomie. Tym razem wzięłam bluzki do pracy i wyglądają bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam.To już trzeci raz, kiedy tu zamawiam, i jakość zawsze jest na równym poziomie. Tym razem wzięłam bluzki do pracy i wyglądają bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam.

Wioletta I.

Moja nowa ulubiona pielęgnacja

Mam bardzo wrażliwą skórę, więc zawsze uważam z nowymi produktami. Ten krem jest delikatny, szybko się wchłania, a skóra nie zareagowała w żaden sposób. Naprawdę odżywczy.Mam bardzo wrażliwą skórę, więc zawsze uważam z nowymi produktami. Ten krem jest delikatny, szybko się wchłania, a skóra nie zareagowała w żaden sposób. Naprawdę odżywczy.Mam bardzo wrażliwą skórę, więc zawsze uważam z nowymi produktami. Ten krem jest delikatny, szybko się wchłania, a skóra nie zareagowała w żaden sposób. Naprawdę odżywczy.

Weronika Y.

materiał jest NIESAMOWICIE MIĘKKI

Zwykle nie zostawiam opinii, ale przy tej musiałam. Komplet loungewear jest niewiarygodnie miękki. Jakby nosić chmurkę. W weekendy praktycznie z niego nie wychodzę.Zwykle nie zostawiam opinii, ale przy tej musiałam. Komplet loungewear jest niewiarygodnie miękki. Jakby nosić chmurkę. W weekendy praktycznie z niego nie wychodzę.Zwykle nie zostawiam opinii, ale przy tej musiałam. Komplet loungewear jest niewiarygodnie miękki. Jakby nosić chmurkę. W weekendy praktycznie z niego nie wychodzę.

Patrycja X.

Drobne opóźnienie, ale warto było

Wysyłka zajęła kilka dni dłużej, trochę frustrujące, ale skontaktowałam się z obsługą i przez cały czas informowali mnie na bieżąco. Płaszcz jest przepiękny i świetnej jakości, więc ostatecznie wszystko dobrze.Wysyłka zajęła kilka dni dłużej, trochę frustrujące, ale skontaktowałam się z obsługą i przez cały czas informowali mnie na bieżąco. Płaszcz jest przepiękny i świetnej jakości, więc ostatecznie wszystko dobrze.Wysyłka zajęła kilka dni dłużej, trochę frustrujące, ale skontaktowałam się z obsługą i przez cały czas informowali mnie na bieżąco. Płaszcz jest przepiękny i świetnej jakości, więc ostatecznie wszystko dobrze.

Izabela W.

Przeszczęśliwa klientka

Od korzystania ze strony po jakość produktów, wszystko było fantastyczne. Wysłałam maila z pytaniem o pielęgnację ubrania i odpowiedzieli w ciągu kilku godzin. Widać, że naprawdę dbają o swoich klientów.Od korzystania ze strony po jakość produktów, wszystko było fantastyczne. Wysłałam maila z pytaniem o pielęgnację ubrania i odpowiedzieli w ciągu kilku godzin. Widać, że naprawdę dbają o swoich klientów.Od korzystania ze strony po jakość produktów, wszystko było fantastyczne. Wysłałam maila z pytaniem o pielęgnację ubrania i odpowiedzieli w ciągu kilku godzin. Widać, że naprawdę dbają o swoich klientów.

Paulina T.

Mój dom wygląda teraz przepięknie

Wzięłam kilka elementów dekoracyjnych i szczerze mój dom wygląda teraz o wiele bardziej zadbany. Jakość robi wrażenie jak na tę cenę.Wzięłam kilka elementów dekoracyjnych i szczerze mój dom wygląda teraz o wiele bardziej zadbany. Jakość robi wrażenie jak na tę cenę.Wzięłam kilka elementów dekoracyjnych i szczerze mój dom wygląda teraz o wiele bardziej zadbany. Jakość robi wrażenie jak na tę cenę.

Dominika L.

Napisz recenzję

👤
Dodaj zdjęcie profilowe
JPG lub PNG
📷
Dodaj zdjęcia
Możesz dodać kilka