+ 5% RABATU
Zamówienia powyżej 225 PLN
+ 10% RABATU
Zamówienia powyżej 375 PLN
+ 15% RABATU
Zamówienia powyżej 550 PLN
osób ogląda ten produkt w tej chwili
Pomiń, aby przejść do informacji o produkcie
1 z 10
Jolene Erica Verified
Dorota, Zofia, i ponad 17 400 zadowolonych klientek uwielbia Noraluca.

Celeste Notari™ Wszechstronny sweter z trójkątnym dekoltem

410,00 zł 185,00 zł
225,00 zł TANIEJ
Oferta tymczasowa
Ostatnie sztuk w tej cenie

Darmowa wysyłka

30-dniowe prawo zwrotu

Płatność bez ryzyka - Za pobraniem

Zamów przed
Darmowa wysyłka

Wyglądaj elegancko bez żadnego wysiłku

Ciągle sięgasz po te same, znoszone bluzki, ale żadna nie sprawia, że czujesz się naprawdę dobrze.

Celeste Notari™ zmienia to już w chwili, gdy ją założysz.


Miękka tkanina układa się bliżej ciała, zamiast tworzyć pudełkowy kształt, dzięki czemu za każdym razem wyglądasz naturalnie elegancko.


Pasuje do jeansów, spódnic i eleganckich spodni, dlatego z łatwością wpisuje się w stylizacje, które już nosisz.

To oznacza elegancki i kompletny wygląd bez potrzeby posiadania umiejętności stylizowania.

Jedna z naszych najczęściej ponownie zamawianych bluzek na co dzień

Dekolt, który pięknie układa się przy szyi i nie odstaje
Miękki trójkątny dekolt układa się blisko obojczyków, kierując uwagę ku twarzy, zamiast nieestetycznie się rozchylać. Tworzy czystą, dopracowaną linię, która sprawdza się zarówno solo, jak i pod marynarką.


Układa się zgodnie z kształtem ciała, bez pudełkowego efektu
Tkanina opada blisko ciała zamiast wisieć sztywno i prosto, dlatego delikatnie podkreśla talię, zamiast ją ukrywać. Daje miękką, korzystną linię, która pasuje do większości typów sylwetki, bez uczucia opinania.


Jedna bluzka, kilkanaście stylizacji
Załóż ją do jeansów na kawę, wpuść w spódnicę na kolację albo zestaw z marynarką do pracy. Jednolity kolor pasuje do tego, co już masz w szafie, więc przygotowanie stylizacji zajmuje tylko chwilę.


Wygoda przez cały dzień
Miękka tkanina przyjemnie otula skórę, bez drapania i zbędnej objętości. Wyobraź sobie, że zakładasz ją rano i nie myślisz o niej ani razu aż do wieczora.


Prezentuje się tak dobrze w rzeczywistości, jak na zdjęciach
Jednolity kolor jest równomiernie rozprowadzony w tkaninie, dlatego otrzymujesz efekt zgodny ze zdjęciami. Prosty, klasyczny fason oznacza brak intensywnych wzorów, które mogłyby wyglądać inaczej na żywo.

Jeśli zamówisz dziś
  • Celeste Notari™ Miękka bluzka sweterkowa z trójkątnym dekoltem — bluzka z przyjemnej tkaniny, która delikatnie układa się na ciele i pasuje niemal do wszystkiego
  • Darmowa wysyłka z numerem śledzenia
  • 50% RABATU

Dodaj swój rozmiar do koszyka i sprawdź ją sama — możesz przymierzyć ją bez ryzyka.

30 dni na przetestowanie w domu
Wypróbuj Celeste Notari™ przez 30 dni. Jeśli dopasowanie, wygląd lub komfort noszenia nie spełnią Twoich oczekiwań, po prostu odeślij produkt i otrzymaj pełny zwrot pieniędzy — bez komplikacji.

Najczęściej zadawane pytania Czy trójkątny dekolt odstaje przy pełniejszym biuście?
Dekolt układa się blisko obojczyków, dlatego został zaprojektowany tak, aby pozostawać na miejscu zamiast się rozchylać. Jeśli wahasz się między dwoma rozmiarami, zalecamy wybór większego rozmiaru, aby uzyskać większy komfort w okolicy biustu.

Czy ta bluzka będzie się mechacić lub straci kształt po praniu?
Tkanina została zaprojektowana tak, aby zachowywać swój kształt przy odpowiedniej pielęgnacji. Pierz ją w letniej wodzie i susz na płasko lub na wieszaku, a pozostanie gładka i zachowa swoją korzystną linię pranie po praniu.

Czy bluzka jest wystarczająco ciepła na chłodniejszą pogodę?
To tkanina o średniej gramaturze, dlatego jest przyjemna w noszeniu samodzielnie przy łagodnej pogodzie i łatwo mieści się pod kurtką lub marynarką, gdy robi się chłodniej. Dzięki temu sprawdza się przez różne sezony.

Czy kolor odpowiada zdjęciom?
Jednolity kolor fotografujemy w naturalnym świetle, aby jak najwierniej oddać jego rzeczywisty odcień. Ewentualne różnice mogą wynikać z indywidualnych ustawień wyświetlacza, ale produkt odpowiada temu, co widać na zdjęciach.
Specyfikacja
  • Dopasowanie: krój blisko ciała, delikatnie podkreślający kształt, bez pudełkowego efektu
  • Dekolt: miękki trójkątny dekolt
  • Kolor: jednolity
  • Zakres rozmiarów: XS–4XL
  • Materiał: miękka, lekko elastyczna tkanina mieszana
  • Trwałość: zachowuje kształt i miękkość przez lata przy odpowiedniej pielęgnacji
Tabela rozmiarów
Rozmiar Długość (cm) Biust (cm) Rękaw (cm)
S 57 96 60
M 58 100 61
L 59 104 62
XL 60 108 63
2XL 61 112 64
Jak prać

Prać w pralce w letniej wodzie z podobnymi kolorami. Nie wybielać. Suszyć na płasko lub na wieszaku, aby zachować kształt.

Pokaż kompletne dane

Tak mówią nasi klienci!

Znakomicie

4,7

/ 5

na podstawie +17 400 opinii

Uwielbiam tę koszulkę

Trochę się wahałam przed zamówieniem online, ale koszulka leży na mnie idealnie. Materiał jest mięciutki, a kolor dokładnie taki jak na zdjęciach. Założyłam ją już dwa razy w tym tygodniu, haha.Trochę się wahałam przed zamówieniem online, ale koszulka leży na mnie idealnie. Materiał jest mięciutki, a kolor dokładnie taki jak na zdjęciach. Założyłam ją już dwa razy w tym tygodniu, haha.Trochę się wahałam przed zamówieniem online, ale koszulka leży na mnie idealnie. Materiał jest mięciutki, a kolor dokładnie taki jak na zdjęciach. Założyłam ją już dwa razy w tym tygodniu, haha.

Aleksandra M.

Przerosło moje oczekiwania!

Sukienka dotarła wcześniej, niż się spodziewałam, i jest przepiękna. W środku był też mały prezent, co było miłą niespodzianką. Na pewno zamówię ponownie.Sukienka dotarła wcześniej, niż się spodziewałam, i jest przepiękna. W środku był też mały prezent, co było miłą niespodzianką. Na pewno zamówię ponownie.Sukienka dotarła wcześniej, niż się spodziewałam, i jest przepiękna. W środku był też mały prezent, co było miłą niespodzianką. Na pewno zamówię ponownie.

Katarzyna L.

Świetna jakość w tej cenie

Kupiłem bluzę dla żony i bardzo jej się podoba. Przed zamówieniem miałem pytanie o rozmiary i obsługa odpowiedziała tego samego dnia. Naprawdę jestem zadowolony z całego doświadczenia.Kupiłem bluzę dla żony i bardzo jej się podoba. Przed zamówieniem miałem pytanie o rozmiary i obsługa odpowiedziała tego samego dnia. Naprawdę jestem zadowolony z całego doświadczenia.Kupiłem bluzę dla żony i bardzo jej się podoba. Przed zamówieniem miałem pytanie o rozmiary i obsługa odpowiedziała tego samego dnia. Naprawdę jestem zadowolony z całego doświadczenia.

Marek R.

Moja skóra wygląda cudownie

Używam serum od około 2 tygodni i już widać różnicę. Skóra jest lepiej nawilżona, a jej struktura się poprawia. Jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu.Używam serum od około 2 tygodni i już widać różnicę. Skóra jest lepiej nawilżona, a jej struktura się poprawia. Jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu.Używam serum od około 2 tygodni i już widać różnicę. Skóra jest lepiej nawilżona, a jej struktura się poprawia. Jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu.

Małgorzata R.

Idealne dopasowanie

Zawsze mam problem ze znalezieniem dobrze leżących jeansów, ale te są idealne. Są super elastyczne i nie odkształcają się po praniu. Nareszcie!Zawsze mam problem ze znalezieniem dobrze leżących jeansów, ale te są idealne. Są super elastyczne i nie odkształcają się po praniu. Nareszcie!Zawsze mam problem ze znalezieniem dobrze leżących jeansów, ale te są idealne. Są super elastyczne i nie odkształcają się po praniu. Nareszcie!

Agnieszka K.

Ładna, ale z drobnym problemem

Kurtka bardzo mi się spodobała, ale zamek po dostawie był trochę oporny. Skontaktowałem się z obsługą i w 3 dni wysłali mi zamiennik. Naprawdę doceniam, jak szybko wszystko załatwili. Ogólnie świetna kurtka.Kurtka bardzo mi się spodobała, ale zamek po dostawie był trochę oporny. Skontaktowałem się z obsługą i w 3 dni wysłali mi zamiennik. Naprawdę doceniam, jak szybko wszystko załatwili. Ogólnie świetna kurtka.Kurtka bardzo mi się spodobała, ale zamek po dostawie był trochę oporny. Skontaktowałem się z obsługą i w 3 dni wysłali mi zamiennik. Naprawdę doceniam, jak szybko wszystko załatwili. Ogólnie świetna kurtka.

Dawid S.

Przepiękny zestaw świec

Kupiłam te świece jako mały prezent dla siebie i wow, pachną obłędnie. Koc, który dorzuciłam, też jest super miękki. Mój salon wygląda teraz o wiele przytulniej.Kupiłam te świece jako mały prezent dla siebie i wow, pachną obłędnie. Koc, który dorzuciłam, też jest super miękki. Mój salon wygląda teraz o wiele przytulniej.Kupiłam te świece jako mały prezent dla siebie i wow, pachną obłędnie. Koc, który dorzuciłam, też jest super miękki. Mój salon wygląda teraz o wiele przytulniej.

Karolina W.

Niesamowicie wygodny

Ten sweter jest szczerze najwygodniejszą rzeczą, jaką mam. Nosiłam go cały weekend i jest mięciutki. Rozmiar też był idealny, co zawsze jest ulgą przy zakupach online.Ten sweter jest szczerze najwygodniejszą rzeczą, jaką mam. Nosiłam go cały weekend i jest mięciutki. Rozmiar też był idealny, co zawsze jest ulgą przy zakupach online.Ten sweter jest szczerze najwygodniejszą rzeczą, jaką mam. Nosiłam go cały weekend i jest mięciutki. Rozmiar też był idealny, co zawsze jest ulgą przy zakupach online.

Martyna T.

Idealny prezent urodzinowy

Kupiłam to na urodziny mojej wnuczki i bardzo jej się spodobało. Ciągle mi powtarza, jak często tego używa. Na pewno wrócę też po prezenty świąteczne.Kupiłam to na urodziny mojej wnuczki i bardzo jej się spodobało. Ciągle mi powtarza, jak często tego używa. Na pewno wrócę też po prezenty świąteczne.Kupiłam to na urodziny mojej wnuczki i bardzo jej się spodobało. Ciągle mi powtarza, jak często tego używa. Na pewno wrócę też po prezenty świąteczne.

Barbara B.

Mam obsesję na punkcie tej sukienki

Ok, chcę ją w każdym kolorze. Fason świetnie podkreśla figurę, materiał wygląda na drogi i dostałam mnóstwo komplementów, kiedy ją założyłam. 10/10Ok, chcę ją w każdym kolorze. Fason świetnie podkreśla figurę, materiał wygląda na drogi i dostałam mnóstwo komplementów, kiedy ją założyłam. 10/10Ok, chcę ją w każdym kolorze. Fason świetnie podkreśla figurę, materiał wygląda na drogi i dostałam mnóstwo komplementów, kiedy ją założyłam. 10/10

Joanna H.

Na pewno wrócę

Zamówiłam kilka bluzek i obie są przepiękne. W zamówieniu był też mały prezent, naprawdę miły gest. Uwielbiam ten sklep.Zamówiłam kilka bluzek i obie są przepiękne. W zamówieniu był też mały prezent, naprawdę miły gest. Uwielbiam ten sklep.Zamówiłam kilka bluzek i obie są przepiękne. W zamówieniu był też mały prezent, naprawdę miły gest. Uwielbiam ten sklep.

Magdalena C.

Naprawdę pod wrażeniem

Jakość materiałów jest znacznie wyższa, niż się spodziewałam w tej cenie. Napisałam też maila z pytaniem o zwroty i odpowiedzieli błyskawicznie. Świetna obsługa klienta.Jakość materiałów jest znacznie wyższa, niż się spodziewałam w tej cenie. Napisałam też maila z pytaniem o zwroty i odpowiedzieli błyskawicznie. Świetna obsługa klienta.Jakość materiałów jest znacznie wyższa, niż się spodziewałam w tej cenie. Napisałam też maila z pytaniem o zwroty i odpowiedzieli błyskawicznie. Świetna obsługa klienta.

Anna D.

Nareszcie dobre jakościowo basiki

Od wieków szukałam dobrych jakościowo basików i w końcu je znalazłam. T-shirty leżą świetnie, a materiał nie odkształca się po kilku noszeniach. Jestem przeszczęśliwa.Od wieków szukałam dobrych jakościowo basików i w końcu je znalazłam. T-shirty leżą świetnie, a materiał nie odkształca się po kilku noszeniach. Jestem przeszczęśliwa.Od wieków szukałam dobrych jakościowo basików i w końcu je znalazłam. T-shirty leżą świetnie, a materiał nie odkształca się po kilku noszeniach. Jestem przeszczęśliwa.

Sylwia P.

Naprawdę działa!

Kupiłam korektor postawy, bo plecy bolały mnie niemiłosiernie przez całodzienną pracę przy biurku. Używam go od tygodnia i naprawdę czuję różnicę. Szkoda, że nie znalazłam go wcześniej.Kupiłam korektor postawy, bo plecy bolały mnie niemiłosiernie przez całodzienną pracę przy biurku. Używam go od tygodnia i naprawdę czuję różnicę. Szkoda, że nie znalazłam go wcześniej.Kupiłam korektor postawy, bo plecy bolały mnie niemiłosiernie przez całodzienną pracę przy biurku. Używam go od tygodnia i naprawdę czuję różnicę. Szkoda, że nie znalazłam go wcześniej.

Beata F.

Uwielbiam kolory

Kardigan, który zamówiłam, to dokładnie to, czego szukałam. Kolor jest przepiękny i pasuje do wszystkiego, co mam w szafie. Leży odrobinę luźno, ale mnie tak właśnie bardziej się podoba.Kardigan, który zamówiłam, to dokładnie to, czego szukałam. Kolor jest przepiękny i pasuje do wszystkiego, co mam w szafie. Leży odrobinę luźno, ale mnie tak właśnie bardziej się podoba.Kardigan, który zamówiłam, to dokładnie to, czego szukałam. Kolor jest przepiękny i pasuje do wszystkiego, co mam w szafie. Leży odrobinę luźno, ale mnie tak właśnie bardziej się podoba.

Krystyna V.

Szybka wysyłka i świetne wsparcie

Zamówienie dotarło w jakieś 4 dni, super sprawa. Musiałam wymienić jeden produkt na inny rozmiar, a obsługa załatwiła to banalnie prosto. Zero problemów.Zamówienie dotarło w jakieś 4 dni, super sprawa. Musiałam wymienić jeden produkt na inny rozmiar, a obsługa załatwiła to banalnie prosto. Zero problemów.Zamówienie dotarło w jakieś 4 dni, super sprawa. Musiałam wymienić jeden produkt na inny rozmiar, a obsługa załatwiła to banalnie prosto. Zero problemów.

Natalia G.

Odmienił moją pielęgnację włosów

To urządzenie do włosów jest niesamowite. Wcześniej układanie włosów rano zajmowało mi wieczność, a teraz poświęcam na to połowę czasu. Efekt szczerze wygląda jak od fryzjera.To urządzenie do włosów jest niesamowite. Wcześniej układanie włosów rano zajmowało mi wieczność, a teraz poświęcam na to połowę czasu. Efekt szczerze wygląda jak od fryzjera.To urządzenie do włosów jest niesamowite. Wcześniej układanie włosów rano zajmowało mi wieczność, a teraz poświęcam na to połowę czasu. Efekt szczerze wygląda jak od fryzjera.

Marta N.

przeurocza letnia sukienka

Kupiłam ją na wakacje i była idealna. Lekka, zwiewna i naprawdę dobrze podkreśla figurę. Dostałam kilka komplementów przy kolacji, zawsze miło, haha.Kupiłam ją na wakacje i była idealna. Lekka, zwiewna i naprawdę dobrze podkreśla figurę. Dostałam kilka komplementów przy kolacji, zawsze miło, haha.Kupiłam ją na wakacje i była idealna. Lekka, zwiewna i naprawdę dobrze podkreśla figurę. Dostałam kilka komplementów przy kolacji, zawsze miło, haha.

Dorota S.

Najlepsze legginsy w historii

Bez przesady, to najlepsze legginsy, jakie miałam. Wytrzymują przysiady, są super elastyczne, a pas w talii się nie zwija. Zamawiam kolejne 3 pary.Bez przesady, to najlepsze legginsy, jakie miałam. Wytrzymują przysiady, są super elastyczne, a pas w talii się nie zwija. Zamawiam kolejne 3 pary.Bez przesady, to najlepsze legginsy, jakie miałam. Wytrzymują przysiady, są super elastyczne, a pas w talii się nie zwija. Zamawiam kolejne 3 pary.

Justyna J.

Uwielbiam wszystko

Zamówiłam poduszki dekoracyjne i koc na kanapę. Wyglądają na o wiele droższe, niż faktycznie kosztowały. Do tego w pudełku był mały prezencik. Co za miły gest!Zamówiłam poduszki dekoracyjne i koc na kanapę. Wyglądają na o wiele droższe, niż faktycznie kosztowały. Do tego w pudełku był mały prezencik. Co za miły gest!Zamówiłam poduszki dekoracyjne i koc na kanapę. Wyglądają na o wiele droższe, niż faktycznie kosztowały. Do tego w pudełku był mały prezencik. Co za miły gest!

Ewa Q.

Drobna różnica w kolorze, ale świetna obsługa

Koszula, którą dostałem, była odrobinę ciemniejsza niż ta pokazana na stronie. Skontaktowałem się z obsługą, bardzo mnie przeprosili i zaoferowali zniżkę na kolejne zamówienie. Mimo wszystko to ładna koszula i będę tu dalej kupował.Koszula, którą dostałem, była odrobinę ciemniejsza niż ta pokazana na stronie. Skontaktowałem się z obsługą, bardzo mnie przeprosili i zaoferowali zniżkę na kolejne zamówienie. Mimo wszystko to ładna koszula i będę tu dalej kupował.Koszula, którą dostałem, była odrobinę ciemniejsza niż ta pokazana na stronie. Skontaktowałem się z obsługą, bardzo mnie przeprosili i zaoferowali zniżkę na kolejne zamówienie. Mimo wszystko to ładna koszula i będę tu dalej kupował.

Tomasz T.

Lepiej, niż się spodziewałam

Byłam trochę sceptyczna co do zamawiania z nowego sklepu, ale szczerze byłam mile zaskoczona. Bluzka jest dobrze wykonana i leży zgodnie z rozmiarem. Na pewno zamówię ponownie.Byłam trochę sceptyczna co do zamawiania z nowego sklepu, ale szczerze byłam mile zaskoczona. Bluzka jest dobrze wykonana i leży zgodnie z rozmiarem. Na pewno zamówię ponownie.Byłam trochę sceptyczna co do zamawiania z nowego sklepu, ale szczerze byłam mile zaskoczona. Bluzka jest dobrze wykonana i leży zgodnie z rozmiarem. Na pewno zamówię ponownie.

Monika O.

Świetny pomysł na prezent

Kupiłam nawilżacz w prezencie dla siostry, która ostatnio jest mocno zestresowana. Powiedziała, że to najbardziej troskliwy prezent, jaki dostała od dawna. Jakość wszystkiego, co było w środku, była naprawdę dobra.Kupiłam nawilżacz w prezencie dla siostry, która ostatnio jest mocno zestresowana. Powiedziała, że to najbardziej troskliwy prezent, jaki dostała od dawna. Jakość wszystkiego, co było w środku, była naprawdę dobra.Kupiłam nawilżacz w prezencie dla siostry, która ostatnio jest mocno zestresowana. Powiedziała, że to najbardziej troskliwy prezent, jaki dostała od dawna. Jakość wszystkiego, co było w środku, była naprawdę dobra.

Klaudia E.

Leży zgodnie z rozmiarem

Zawsze sprawdzam opinie przed zamówieniem i całe szczęście, bo wybrałam swój zwykły rozmiar i leży idealnie. Materiał jest na tyle gruby, że sprawia wrażenie jakościowego, ale nie jest ciężki. Naprawdę podoba mi się ta kurtka.Zawsze sprawdzam opinie przed zamówieniem i całe szczęście, bo wybrałam swój zwykły rozmiar i leży idealnie. Materiał jest na tyle gruby, że sprawia wrażenie jakościowego, ale nie jest ciężki. Naprawdę podoba mi się ta kurtka.Zawsze sprawdzam opinie przed zamówieniem i całe szczęście, bo wybrałam swój zwykły rozmiar i leży idealnie. Materiał jest na tyle gruby, że sprawia wrażenie jakościowego, ale nie jest ciężki. Naprawdę podoba mi się ta kurtka.

Elżbieta Z.

przeurocza!!

Spódnica jest urocza. Wzór na żywo jest jeszcze ładniejszy, a materiał ma przyjemny ciężar. Już planuję, z czym ją zestawić, haha.Spódnica jest urocza. Wzór na żywo jest jeszcze ładniejszy, a materiał ma przyjemny ciężar. Już planuję, z czym ją zestawić, haha.Spódnica jest urocza. Wzór na żywo jest jeszcze ładniejszy, a materiał ma przyjemny ciężar. Już planuję, z czym ją zestawić, haha.

Renata U.

Trzecie zamówienie i wciąż zadowolona

To już trzeci raz, kiedy tu zamawiam, i jakość zawsze jest na równym poziomie. Tym razem wzięłam bluzki do pracy i wyglądają bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam.To już trzeci raz, kiedy tu zamawiam, i jakość zawsze jest na równym poziomie. Tym razem wzięłam bluzki do pracy i wyglądają bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam.To już trzeci raz, kiedy tu zamawiam, i jakość zawsze jest na równym poziomie. Tym razem wzięłam bluzki do pracy i wyglądają bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam.

Wioletta I.

Moja nowa ulubiona pielęgnacja

Mam bardzo wrażliwą skórę, więc zawsze uważam z nowymi produktami. Ten krem jest delikatny, szybko się wchłania, a skóra nie zareagowała w żaden sposób. Naprawdę odżywczy.Mam bardzo wrażliwą skórę, więc zawsze uważam z nowymi produktami. Ten krem jest delikatny, szybko się wchłania, a skóra nie zareagowała w żaden sposób. Naprawdę odżywczy.Mam bardzo wrażliwą skórę, więc zawsze uważam z nowymi produktami. Ten krem jest delikatny, szybko się wchłania, a skóra nie zareagowała w żaden sposób. Naprawdę odżywczy.

Weronika Y.

materiał jest NIESAMOWICIE MIĘKKI

Zwykle nie zostawiam opinii, ale przy tej musiałam. Komplet loungewear jest niewiarygodnie miękki. Jakby nosić chmurkę. W weekendy praktycznie z niego nie wychodzę.Zwykle nie zostawiam opinii, ale przy tej musiałam. Komplet loungewear jest niewiarygodnie miękki. Jakby nosić chmurkę. W weekendy praktycznie z niego nie wychodzę.Zwykle nie zostawiam opinii, ale przy tej musiałam. Komplet loungewear jest niewiarygodnie miękki. Jakby nosić chmurkę. W weekendy praktycznie z niego nie wychodzę.

Patrycja X.

Drobne opóźnienie, ale warto było

Wysyłka zajęła kilka dni dłużej, trochę frustrujące, ale skontaktowałam się z obsługą i przez cały czas informowali mnie na bieżąco. Płaszcz jest przepiękny i świetnej jakości, więc ostatecznie wszystko dobrze.Wysyłka zajęła kilka dni dłużej, trochę frustrujące, ale skontaktowałam się z obsługą i przez cały czas informowali mnie na bieżąco. Płaszcz jest przepiękny i świetnej jakości, więc ostatecznie wszystko dobrze.Wysyłka zajęła kilka dni dłużej, trochę frustrujące, ale skontaktowałam się z obsługą i przez cały czas informowali mnie na bieżąco. Płaszcz jest przepiękny i świetnej jakości, więc ostatecznie wszystko dobrze.

Izabela W.

Przeszczęśliwa klientka

Od korzystania ze strony po jakość produktów, wszystko było fantastyczne. Wysłałam maila z pytaniem o pielęgnację ubrania i odpowiedzieli w ciągu kilku godzin. Widać, że naprawdę dbają o swoich klientów.Od korzystania ze strony po jakość produktów, wszystko było fantastyczne. Wysłałam maila z pytaniem o pielęgnację ubrania i odpowiedzieli w ciągu kilku godzin. Widać, że naprawdę dbają o swoich klientów.Od korzystania ze strony po jakość produktów, wszystko było fantastyczne. Wysłałam maila z pytaniem o pielęgnację ubrania i odpowiedzieli w ciągu kilku godzin. Widać, że naprawdę dbają o swoich klientów.

Paulina T.

Mój dom wygląda teraz przepięknie

Wzięłam kilka elementów dekoracyjnych i szczerze mój dom wygląda teraz o wiele bardziej zadbany. Jakość robi wrażenie jak na tę cenę.Wzięłam kilka elementów dekoracyjnych i szczerze mój dom wygląda teraz o wiele bardziej zadbany. Jakość robi wrażenie jak na tę cenę.Wzięłam kilka elementów dekoracyjnych i szczerze mój dom wygląda teraz o wiele bardziej zadbany. Jakość robi wrażenie jak na tę cenę.

Dominika L.

Napisz recenzję

👤
Dodaj zdjęcie profilowe
JPG lub PNG
📷
Dodaj zdjęcia
Możesz dodać kilka