+ 5% RABATU
Zamówienia powyżej 225 PLN
+ 10% RABATU
Zamówienia powyżej 375 PLN
+ 15% RABATU
Zamówienia powyżej 550 PLN
osób ogląda ten produkt w tej chwili
Pomiń, aby przejść do informacji o produkcie
1 z 10
Jolene Erica Verified
Dorota, Zofia, i ponad 17 400 zadowolonych klientek uwielbia Noraluca.

Chiara Novara™ Elegancka sukienka w kwiaty na specjalne okazje

410,00 zł 185,00 zł
225,00 zł TANIEJ
Oferta tymczasowa
Ostatnie sztuk w tej cenie

Darmowa wysyłka

30-dniowe prawo zwrotu

Płatność bez ryzyka - Za pobraniem

Zamów przed
Darmowa wysyłka

Elegancka dokładnie tyle, ile trzeba

Znasz to uczucie: każda sukienka jest albo zbyt prosta, albo przesadzona.

Chiara Novara™ kończy ten dylemat w chwili, gdy ją zakładasz.


Miękkie warstwy tkaniny w kwiatowy wzór swobodnie układają się na figurze i sprawiają, że wyglądasz elegancko na każdą okazję, bez przesadnego wysiłku.


Korzystny krój podkreśla odpowiednie miejsca, dzięki czemu czujesz się pięknie i pewnie, bez efektu przesady.

To elegancja gotowa na wyjątkowe okazje, która naturalnie pasuje do Twojego życia.

Jedna z naszych najchętniej wybieranych kwiatowych sukienek 

Dwie miękkie warstwy tkaniny, które poruszają się razem z Tobą
Kwiatowa tkanina znajduje się na gładkiej warstwie bazowej, dzięki czemu sukienka miękko opływa ciało i układa się swobodnie, zamiast przylegać. Zyskujesz lekki, zwiewny efekt bez obaw o prześwitywanie.


Podszyta od spodu, więc nic nie prześwituje
Krój warstwowy gwarantuje, że możesz nosić ją w świetle dziennym i przy eventowym oświetleniu, czując pełen komfort. Bez halki i bez zastanawiania się przed wyjściem.


Dostępna do rozmiaru 4XL, z wyrozumiałym krojem
Forma delikatnie podkreśla talię i swobodnie opływa biodra, dlatego pasuje do wielu typów figury. Wyobraź sobie, że zakładasz ją i od razu widzisz, jak dobrze układa się w odpowiednich miejscach.


Cztery kwiatowe wzory dopasowane do Twojego nastroju
Wybierz kolor, który najlepiej do Ciebie pasuje — od subtelnego po wyrazisty. Każdy wariant ma ten sam warstwowy efekt, więc wybierasz swój styl.


Gładka tkanina, która zapewnia komfort przez cały wieczór
Tkanina układa się na gładkiej warstwie bazowej, a nie bezpośrednio na skórze, dlatego unikasz szorstkiego uczucia, które czasem pojawia się przy warstwowych sukienkach. Możesz siedzieć, tańczyć i rozmawiać godzinami, nadal czując się swobodnie.

Jeśli zamówisz dziś
  • Chiara Novara™ warstwowa sukienka w kwiatowy wzór, która miękko się układa, swobodnie porusza i nie prześwituje
  • Darmowa dostawa z numerem śledzenia
  • 50% RABATU

Dodaj swój rozmiar do koszyka i przekonaj się sama — możesz wypróbować ją bez ryzyka.

30 dni na wypróbowanie w domu
Wypróbuj Chiara Novara™ przez 30 dni. Jeśli krój, wygląd lub komfort nie spełnią Twoich oczekiwań, po prostu odeślij sukienkę i otrzymaj pełny zwrot pieniędzy — bez komplikacji.

Najczęściej zadawane pytania Czy ta sukienka jest elastyczna?
Warstwa bazowa ma delikatną sprężystość, dzięki czemu porusza się razem z Tobą, a kwiatowa tkanina zachowuje miękkie, swobodne ułożenie. Razem dają komfort bez uczucia ciasnego dopasowania.

Czy sukienka nie prześwituje również u góry, czy tylko na spódnicy?
Warstwa bazowa znajduje się pod kwiatową tkaniną na całej długości sukienki, dlatego zapewnia krycie zarówno w jasnym świetle dziennym, jak i przy oświetleniu na wydarzeniach. Nie musisz zakładać halki.

Jaki biustonosz najlepiej sprawdzi się przy okrągłym dekolcie?
Okrągły dekolt jest na tyle wysoki, że większość codziennych biustonoszy pozostaje niewidoczna. Dobrze sprawdzi się zarówno standardowy biustonosz, jak i model samoprzylepny, zależnie od Twojej wygody.

Jak wybrać rozmiar, jeśli jestem pomiędzy dwoma?
Krój został zaprojektowany z odpowiednim luzem, aby zapewniać komfort przy wyborze standardowo noszonego rozmiaru. Jeśli jesteś pomiędzy rozmiarami lub masz szersze biodra albo pełniejszy biust, wybór większego rozmiaru będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli natomiast preferujesz bardziej dopasowany krój, polecamy wybór mniejszego rozmiaru. Przed zamówieniem porównaj swoje wymiary z tabelą rozmiarów.
Specyfikacja
  • Rozmiary: S–4XL (sprawdź tabelę rozmiarów z wymiarami biustu, talii i długości w centymetrach)
  • Materiał: zewnętrzne warstwy z kwiatowej lekkiej tkaniny na gładkiej bazie
  • Dekolt: okrągły
  • Warstwy: konstrukcja warstwowa (tkanina na bazie)
  • Wzór: dostępna w 4 kwiatowych wariantach
  • Pielęgnacja: prać w pralce w letniej wodzie, suszyć na wieszaku
Tabela rozmiarów
Wymiar S M L XL 2XL 3XL 4XL
Biust (cm) 95 100 105 111 117 123 129
Długość sukienki (cm) 130 131 132 133 134 135 136
Jak prać

Prać w pralce w letniej wodzie z podobnymi kolorami. Nie wybielać. Suszyć na wieszaku, aby chronić warstwy tkaniny.

Pokaż kompletne dane

Tak mówią nasi klienci!

Znakomicie

4,7

/ 5

na podstawie +17 400 opinii

Uwielbiam tę koszulkę

Trochę się wahałam przed zamówieniem online, ale koszulka leży na mnie idealnie. Materiał jest mięciutki, a kolor dokładnie taki jak na zdjęciach. Założyłam ją już dwa razy w tym tygodniu, haha.Trochę się wahałam przed zamówieniem online, ale koszulka leży na mnie idealnie. Materiał jest mięciutki, a kolor dokładnie taki jak na zdjęciach. Założyłam ją już dwa razy w tym tygodniu, haha.Trochę się wahałam przed zamówieniem online, ale koszulka leży na mnie idealnie. Materiał jest mięciutki, a kolor dokładnie taki jak na zdjęciach. Założyłam ją już dwa razy w tym tygodniu, haha.

Aleksandra M.

Przerosło moje oczekiwania!

Sukienka dotarła wcześniej, niż się spodziewałam, i jest przepiękna. W środku był też mały prezent, co było miłą niespodzianką. Na pewno zamówię ponownie.Sukienka dotarła wcześniej, niż się spodziewałam, i jest przepiękna. W środku był też mały prezent, co było miłą niespodzianką. Na pewno zamówię ponownie.Sukienka dotarła wcześniej, niż się spodziewałam, i jest przepiękna. W środku był też mały prezent, co było miłą niespodzianką. Na pewno zamówię ponownie.

Katarzyna L.

Świetna jakość w tej cenie

Kupiłem bluzę dla żony i bardzo jej się podoba. Przed zamówieniem miałem pytanie o rozmiary i obsługa odpowiedziała tego samego dnia. Naprawdę jestem zadowolony z całego doświadczenia.Kupiłem bluzę dla żony i bardzo jej się podoba. Przed zamówieniem miałem pytanie o rozmiary i obsługa odpowiedziała tego samego dnia. Naprawdę jestem zadowolony z całego doświadczenia.Kupiłem bluzę dla żony i bardzo jej się podoba. Przed zamówieniem miałem pytanie o rozmiary i obsługa odpowiedziała tego samego dnia. Naprawdę jestem zadowolony z całego doświadczenia.

Marek R.

Moja skóra wygląda cudownie

Używam serum od około 2 tygodni i już widać różnicę. Skóra jest lepiej nawilżona, a jej struktura się poprawia. Jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu.Używam serum od około 2 tygodni i już widać różnicę. Skóra jest lepiej nawilżona, a jej struktura się poprawia. Jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu.Używam serum od około 2 tygodni i już widać różnicę. Skóra jest lepiej nawilżona, a jej struktura się poprawia. Jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu.

Małgorzata R.

Idealne dopasowanie

Zawsze mam problem ze znalezieniem dobrze leżących jeansów, ale te są idealne. Są super elastyczne i nie odkształcają się po praniu. Nareszcie!Zawsze mam problem ze znalezieniem dobrze leżących jeansów, ale te są idealne. Są super elastyczne i nie odkształcają się po praniu. Nareszcie!Zawsze mam problem ze znalezieniem dobrze leżących jeansów, ale te są idealne. Są super elastyczne i nie odkształcają się po praniu. Nareszcie!

Agnieszka K.

Ładna, ale z drobnym problemem

Kurtka bardzo mi się spodobała, ale zamek po dostawie był trochę oporny. Skontaktowałem się z obsługą i w 3 dni wysłali mi zamiennik. Naprawdę doceniam, jak szybko wszystko załatwili. Ogólnie świetna kurtka.Kurtka bardzo mi się spodobała, ale zamek po dostawie był trochę oporny. Skontaktowałem się z obsługą i w 3 dni wysłali mi zamiennik. Naprawdę doceniam, jak szybko wszystko załatwili. Ogólnie świetna kurtka.Kurtka bardzo mi się spodobała, ale zamek po dostawie był trochę oporny. Skontaktowałem się z obsługą i w 3 dni wysłali mi zamiennik. Naprawdę doceniam, jak szybko wszystko załatwili. Ogólnie świetna kurtka.

Dawid S.

Przepiękny zestaw świec

Kupiłam te świece jako mały prezent dla siebie i wow, pachną obłędnie. Koc, który dorzuciłam, też jest super miękki. Mój salon wygląda teraz o wiele przytulniej.Kupiłam te świece jako mały prezent dla siebie i wow, pachną obłędnie. Koc, który dorzuciłam, też jest super miękki. Mój salon wygląda teraz o wiele przytulniej.Kupiłam te świece jako mały prezent dla siebie i wow, pachną obłędnie. Koc, który dorzuciłam, też jest super miękki. Mój salon wygląda teraz o wiele przytulniej.

Karolina W.

Niesamowicie wygodny

Ten sweter jest szczerze najwygodniejszą rzeczą, jaką mam. Nosiłam go cały weekend i jest mięciutki. Rozmiar też był idealny, co zawsze jest ulgą przy zakupach online.Ten sweter jest szczerze najwygodniejszą rzeczą, jaką mam. Nosiłam go cały weekend i jest mięciutki. Rozmiar też był idealny, co zawsze jest ulgą przy zakupach online.Ten sweter jest szczerze najwygodniejszą rzeczą, jaką mam. Nosiłam go cały weekend i jest mięciutki. Rozmiar też był idealny, co zawsze jest ulgą przy zakupach online.

Martyna T.

Idealny prezent urodzinowy

Kupiłam to na urodziny mojej wnuczki i bardzo jej się spodobało. Ciągle mi powtarza, jak często tego używa. Na pewno wrócę też po prezenty świąteczne.Kupiłam to na urodziny mojej wnuczki i bardzo jej się spodobało. Ciągle mi powtarza, jak często tego używa. Na pewno wrócę też po prezenty świąteczne.Kupiłam to na urodziny mojej wnuczki i bardzo jej się spodobało. Ciągle mi powtarza, jak często tego używa. Na pewno wrócę też po prezenty świąteczne.

Barbara B.

Mam obsesję na punkcie tej sukienki

Ok, chcę ją w każdym kolorze. Fason świetnie podkreśla figurę, materiał wygląda na drogi i dostałam mnóstwo komplementów, kiedy ją założyłam. 10/10Ok, chcę ją w każdym kolorze. Fason świetnie podkreśla figurę, materiał wygląda na drogi i dostałam mnóstwo komplementów, kiedy ją założyłam. 10/10Ok, chcę ją w każdym kolorze. Fason świetnie podkreśla figurę, materiał wygląda na drogi i dostałam mnóstwo komplementów, kiedy ją założyłam. 10/10

Joanna H.

Na pewno wrócę

Zamówiłam kilka bluzek i obie są przepiękne. W zamówieniu był też mały prezent, naprawdę miły gest. Uwielbiam ten sklep.Zamówiłam kilka bluzek i obie są przepiękne. W zamówieniu był też mały prezent, naprawdę miły gest. Uwielbiam ten sklep.Zamówiłam kilka bluzek i obie są przepiękne. W zamówieniu był też mały prezent, naprawdę miły gest. Uwielbiam ten sklep.

Magdalena C.

Naprawdę pod wrażeniem

Jakość materiałów jest znacznie wyższa, niż się spodziewałam w tej cenie. Napisałam też maila z pytaniem o zwroty i odpowiedzieli błyskawicznie. Świetna obsługa klienta.Jakość materiałów jest znacznie wyższa, niż się spodziewałam w tej cenie. Napisałam też maila z pytaniem o zwroty i odpowiedzieli błyskawicznie. Świetna obsługa klienta.Jakość materiałów jest znacznie wyższa, niż się spodziewałam w tej cenie. Napisałam też maila z pytaniem o zwroty i odpowiedzieli błyskawicznie. Świetna obsługa klienta.

Anna D.

Nareszcie dobre jakościowo basiki

Od wieków szukałam dobrych jakościowo basików i w końcu je znalazłam. T-shirty leżą świetnie, a materiał nie odkształca się po kilku noszeniach. Jestem przeszczęśliwa.Od wieków szukałam dobrych jakościowo basików i w końcu je znalazłam. T-shirty leżą świetnie, a materiał nie odkształca się po kilku noszeniach. Jestem przeszczęśliwa.Od wieków szukałam dobrych jakościowo basików i w końcu je znalazłam. T-shirty leżą świetnie, a materiał nie odkształca się po kilku noszeniach. Jestem przeszczęśliwa.

Sylwia P.

Naprawdę działa!

Kupiłam korektor postawy, bo plecy bolały mnie niemiłosiernie przez całodzienną pracę przy biurku. Używam go od tygodnia i naprawdę czuję różnicę. Szkoda, że nie znalazłam go wcześniej.Kupiłam korektor postawy, bo plecy bolały mnie niemiłosiernie przez całodzienną pracę przy biurku. Używam go od tygodnia i naprawdę czuję różnicę. Szkoda, że nie znalazłam go wcześniej.Kupiłam korektor postawy, bo plecy bolały mnie niemiłosiernie przez całodzienną pracę przy biurku. Używam go od tygodnia i naprawdę czuję różnicę. Szkoda, że nie znalazłam go wcześniej.

Beata F.

Uwielbiam kolory

Kardigan, który zamówiłam, to dokładnie to, czego szukałam. Kolor jest przepiękny i pasuje do wszystkiego, co mam w szafie. Leży odrobinę luźno, ale mnie tak właśnie bardziej się podoba.Kardigan, który zamówiłam, to dokładnie to, czego szukałam. Kolor jest przepiękny i pasuje do wszystkiego, co mam w szafie. Leży odrobinę luźno, ale mnie tak właśnie bardziej się podoba.Kardigan, który zamówiłam, to dokładnie to, czego szukałam. Kolor jest przepiękny i pasuje do wszystkiego, co mam w szafie. Leży odrobinę luźno, ale mnie tak właśnie bardziej się podoba.

Krystyna V.

Szybka wysyłka i świetne wsparcie

Zamówienie dotarło w jakieś 4 dni, super sprawa. Musiałam wymienić jeden produkt na inny rozmiar, a obsługa załatwiła to banalnie prosto. Zero problemów.Zamówienie dotarło w jakieś 4 dni, super sprawa. Musiałam wymienić jeden produkt na inny rozmiar, a obsługa załatwiła to banalnie prosto. Zero problemów.Zamówienie dotarło w jakieś 4 dni, super sprawa. Musiałam wymienić jeden produkt na inny rozmiar, a obsługa załatwiła to banalnie prosto. Zero problemów.

Natalia G.

Odmienił moją pielęgnację włosów

To urządzenie do włosów jest niesamowite. Wcześniej układanie włosów rano zajmowało mi wieczność, a teraz poświęcam na to połowę czasu. Efekt szczerze wygląda jak od fryzjera.To urządzenie do włosów jest niesamowite. Wcześniej układanie włosów rano zajmowało mi wieczność, a teraz poświęcam na to połowę czasu. Efekt szczerze wygląda jak od fryzjera.To urządzenie do włosów jest niesamowite. Wcześniej układanie włosów rano zajmowało mi wieczność, a teraz poświęcam na to połowę czasu. Efekt szczerze wygląda jak od fryzjera.

Marta N.

przeurocza letnia sukienka

Kupiłam ją na wakacje i była idealna. Lekka, zwiewna i naprawdę dobrze podkreśla figurę. Dostałam kilka komplementów przy kolacji, zawsze miło, haha.Kupiłam ją na wakacje i była idealna. Lekka, zwiewna i naprawdę dobrze podkreśla figurę. Dostałam kilka komplementów przy kolacji, zawsze miło, haha.Kupiłam ją na wakacje i była idealna. Lekka, zwiewna i naprawdę dobrze podkreśla figurę. Dostałam kilka komplementów przy kolacji, zawsze miło, haha.

Dorota S.

Najlepsze legginsy w historii

Bez przesady, to najlepsze legginsy, jakie miałam. Wytrzymują przysiady, są super elastyczne, a pas w talii się nie zwija. Zamawiam kolejne 3 pary.Bez przesady, to najlepsze legginsy, jakie miałam. Wytrzymują przysiady, są super elastyczne, a pas w talii się nie zwija. Zamawiam kolejne 3 pary.Bez przesady, to najlepsze legginsy, jakie miałam. Wytrzymują przysiady, są super elastyczne, a pas w talii się nie zwija. Zamawiam kolejne 3 pary.

Justyna J.

Uwielbiam wszystko

Zamówiłam poduszki dekoracyjne i koc na kanapę. Wyglądają na o wiele droższe, niż faktycznie kosztowały. Do tego w pudełku był mały prezencik. Co za miły gest!Zamówiłam poduszki dekoracyjne i koc na kanapę. Wyglądają na o wiele droższe, niż faktycznie kosztowały. Do tego w pudełku był mały prezencik. Co za miły gest!Zamówiłam poduszki dekoracyjne i koc na kanapę. Wyglądają na o wiele droższe, niż faktycznie kosztowały. Do tego w pudełku był mały prezencik. Co za miły gest!

Ewa Q.

Drobna różnica w kolorze, ale świetna obsługa

Koszula, którą dostałem, była odrobinę ciemniejsza niż ta pokazana na stronie. Skontaktowałem się z obsługą, bardzo mnie przeprosili i zaoferowali zniżkę na kolejne zamówienie. Mimo wszystko to ładna koszula i będę tu dalej kupował.Koszula, którą dostałem, była odrobinę ciemniejsza niż ta pokazana na stronie. Skontaktowałem się z obsługą, bardzo mnie przeprosili i zaoferowali zniżkę na kolejne zamówienie. Mimo wszystko to ładna koszula i będę tu dalej kupował.Koszula, którą dostałem, była odrobinę ciemniejsza niż ta pokazana na stronie. Skontaktowałem się z obsługą, bardzo mnie przeprosili i zaoferowali zniżkę na kolejne zamówienie. Mimo wszystko to ładna koszula i będę tu dalej kupował.

Tomasz T.

Lepiej, niż się spodziewałam

Byłam trochę sceptyczna co do zamawiania z nowego sklepu, ale szczerze byłam mile zaskoczona. Bluzka jest dobrze wykonana i leży zgodnie z rozmiarem. Na pewno zamówię ponownie.Byłam trochę sceptyczna co do zamawiania z nowego sklepu, ale szczerze byłam mile zaskoczona. Bluzka jest dobrze wykonana i leży zgodnie z rozmiarem. Na pewno zamówię ponownie.Byłam trochę sceptyczna co do zamawiania z nowego sklepu, ale szczerze byłam mile zaskoczona. Bluzka jest dobrze wykonana i leży zgodnie z rozmiarem. Na pewno zamówię ponownie.

Monika O.

Świetny pomysł na prezent

Kupiłam nawilżacz w prezencie dla siostry, która ostatnio jest mocno zestresowana. Powiedziała, że to najbardziej troskliwy prezent, jaki dostała od dawna. Jakość wszystkiego, co było w środku, była naprawdę dobra.Kupiłam nawilżacz w prezencie dla siostry, która ostatnio jest mocno zestresowana. Powiedziała, że to najbardziej troskliwy prezent, jaki dostała od dawna. Jakość wszystkiego, co było w środku, była naprawdę dobra.Kupiłam nawilżacz w prezencie dla siostry, która ostatnio jest mocno zestresowana. Powiedziała, że to najbardziej troskliwy prezent, jaki dostała od dawna. Jakość wszystkiego, co było w środku, była naprawdę dobra.

Klaudia E.

Leży zgodnie z rozmiarem

Zawsze sprawdzam opinie przed zamówieniem i całe szczęście, bo wybrałam swój zwykły rozmiar i leży idealnie. Materiał jest na tyle gruby, że sprawia wrażenie jakościowego, ale nie jest ciężki. Naprawdę podoba mi się ta kurtka.Zawsze sprawdzam opinie przed zamówieniem i całe szczęście, bo wybrałam swój zwykły rozmiar i leży idealnie. Materiał jest na tyle gruby, że sprawia wrażenie jakościowego, ale nie jest ciężki. Naprawdę podoba mi się ta kurtka.Zawsze sprawdzam opinie przed zamówieniem i całe szczęście, bo wybrałam swój zwykły rozmiar i leży idealnie. Materiał jest na tyle gruby, że sprawia wrażenie jakościowego, ale nie jest ciężki. Naprawdę podoba mi się ta kurtka.

Elżbieta Z.

przeurocza!!

Spódnica jest urocza. Wzór na żywo jest jeszcze ładniejszy, a materiał ma przyjemny ciężar. Już planuję, z czym ją zestawić, haha.Spódnica jest urocza. Wzór na żywo jest jeszcze ładniejszy, a materiał ma przyjemny ciężar. Już planuję, z czym ją zestawić, haha.Spódnica jest urocza. Wzór na żywo jest jeszcze ładniejszy, a materiał ma przyjemny ciężar. Już planuję, z czym ją zestawić, haha.

Renata U.

Trzecie zamówienie i wciąż zadowolona

To już trzeci raz, kiedy tu zamawiam, i jakość zawsze jest na równym poziomie. Tym razem wzięłam bluzki do pracy i wyglądają bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam.To już trzeci raz, kiedy tu zamawiam, i jakość zawsze jest na równym poziomie. Tym razem wzięłam bluzki do pracy i wyglądają bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam.To już trzeci raz, kiedy tu zamawiam, i jakość zawsze jest na równym poziomie. Tym razem wzięłam bluzki do pracy i wyglądają bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam.

Wioletta I.

Moja nowa ulubiona pielęgnacja

Mam bardzo wrażliwą skórę, więc zawsze uważam z nowymi produktami. Ten krem jest delikatny, szybko się wchłania, a skóra nie zareagowała w żaden sposób. Naprawdę odżywczy.Mam bardzo wrażliwą skórę, więc zawsze uważam z nowymi produktami. Ten krem jest delikatny, szybko się wchłania, a skóra nie zareagowała w żaden sposób. Naprawdę odżywczy.Mam bardzo wrażliwą skórę, więc zawsze uważam z nowymi produktami. Ten krem jest delikatny, szybko się wchłania, a skóra nie zareagowała w żaden sposób. Naprawdę odżywczy.

Weronika Y.

materiał jest NIESAMOWICIE MIĘKKI

Zwykle nie zostawiam opinii, ale przy tej musiałam. Komplet loungewear jest niewiarygodnie miękki. Jakby nosić chmurkę. W weekendy praktycznie z niego nie wychodzę.Zwykle nie zostawiam opinii, ale przy tej musiałam. Komplet loungewear jest niewiarygodnie miękki. Jakby nosić chmurkę. W weekendy praktycznie z niego nie wychodzę.Zwykle nie zostawiam opinii, ale przy tej musiałam. Komplet loungewear jest niewiarygodnie miękki. Jakby nosić chmurkę. W weekendy praktycznie z niego nie wychodzę.

Patrycja X.

Drobne opóźnienie, ale warto było

Wysyłka zajęła kilka dni dłużej, trochę frustrujące, ale skontaktowałam się z obsługą i przez cały czas informowali mnie na bieżąco. Płaszcz jest przepiękny i świetnej jakości, więc ostatecznie wszystko dobrze.Wysyłka zajęła kilka dni dłużej, trochę frustrujące, ale skontaktowałam się z obsługą i przez cały czas informowali mnie na bieżąco. Płaszcz jest przepiękny i świetnej jakości, więc ostatecznie wszystko dobrze.Wysyłka zajęła kilka dni dłużej, trochę frustrujące, ale skontaktowałam się z obsługą i przez cały czas informowali mnie na bieżąco. Płaszcz jest przepiękny i świetnej jakości, więc ostatecznie wszystko dobrze.

Izabela W.

Przeszczęśliwa klientka

Od korzystania ze strony po jakość produktów, wszystko było fantastyczne. Wysłałam maila z pytaniem o pielęgnację ubrania i odpowiedzieli w ciągu kilku godzin. Widać, że naprawdę dbają o swoich klientów.Od korzystania ze strony po jakość produktów, wszystko było fantastyczne. Wysłałam maila z pytaniem o pielęgnację ubrania i odpowiedzieli w ciągu kilku godzin. Widać, że naprawdę dbają o swoich klientów.Od korzystania ze strony po jakość produktów, wszystko było fantastyczne. Wysłałam maila z pytaniem o pielęgnację ubrania i odpowiedzieli w ciągu kilku godzin. Widać, że naprawdę dbają o swoich klientów.

Paulina T.

Mój dom wygląda teraz przepięknie

Wzięłam kilka elementów dekoracyjnych i szczerze mój dom wygląda teraz o wiele bardziej zadbany. Jakość robi wrażenie jak na tę cenę.Wzięłam kilka elementów dekoracyjnych i szczerze mój dom wygląda teraz o wiele bardziej zadbany. Jakość robi wrażenie jak na tę cenę.Wzięłam kilka elementów dekoracyjnych i szczerze mój dom wygląda teraz o wiele bardziej zadbany. Jakość robi wrażenie jak na tę cenę.

Dominika L.

Napisz recenzję

👤
Dodaj zdjęcie profilowe
JPG lub PNG
📷
Dodaj zdjęcia
Możesz dodać kilka